PHDSTUDIES

Doktorské studium Chemické inženýrství v Čína - Zde naleznete doktorské studium Chemické inženýrství v Čína

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Ministerstvo školství běží vzdělání v Číně. Vláda často poskytuje částečnou finanční prostředky pro vysokoškolské vzdělávání v technických a veřejných vysokých škol. Čínská vláda rovněž vyvinula Studijní program, který umožňuje tyto studenty s odbornou kvalifikací živit své nadání.

Doktorské studium Chemické inženýrství v Čína - Veškeré informace o doktorském studiu Chemické inženýrství v Čína. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína zde!

2 Výsledky v Chemické inženýrství, Čína Filter

PhD v chemickém inženýrství a technologii

China University of Petroleum
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
4 roky
30 May 2020
čínština
Kampus

Prostřednictvím chemického inženýrství a technologie pochopíte a pochopíte základní znalosti a specializaci chemického inženýrství. Pochopíte znalosti týkající se ropy ...

Čtěte více

PhD chemické inženýrství

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Chemické inženýrství je použití fyzikálních a biologických věd, s matematikou k výrobě, transformaci, dopravě a efektivnímu využívání chemikálií, materiálů a energie. ...

Čtěte více