PHDSTUDIES

Doktorské studium Chemické inženýrství v Španělsko - Zde naleznete doktorské studium Chemické inženýrství v Španělsko

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Doktorské studium Chemické inženýrství v Španělsko - Veškeré informace o doktorském studiu Chemické inženýrství v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

2 Výsledky v Chemické inženýrství, Španělsko Filter

PhD chemické inženýrství

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Chemické inženýrství je použití fyzikálních a biologických věd, s matematikou k výrobě, transformaci, dopravě a efektivnímu využívání chemikálií, materiálů a energie. ...

Čtěte více

Doktorát v chemii a chemickém inženýrství

Universidad de La Laguna
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Angličtina
Kampus

Doktorské studium chemie a chemického inženýrství je zaměřeno na pokročilé vzdělávání v oblasti chemie a chemického inženýrství a poskytuje budoucím lékařům dovednosti samosta ...

Čtěte více