PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Chemické inženýrství v Evropa - Zde naleznete doktorské studium Chemické inženýrství v Evropa

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Doktorské studium Chemické inženýrství v Evropa - Veškeré informace o doktorském studiu Chemické inženýrství v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

8 Výsledky v Chemické inženýrství, Evropa Filter

Doktorát v chemii a chemickém inženýrství

Universidad de La Laguna
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Španělsko Santa Cruz de Tenerife

Doktorské studium chemie a chemického inženýrství je zaměřeno na pokročilé vzdělávání v oblasti chemie a chemického inženýrství a poskytuje budoucím lékařům dovednosti samostatně rozvíjet výzkumnou činnost a vytvářet znalosti. Navíc vzdělávací aktivity poskytují schopnost rozvíjet výzkumné projekty a psát vědecké články.

PhD chemické inženýrství

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
Kampus Denní studium 3 roky Přihlašování započato Spojené království Nottingham

Chemické inženýrství je použití fyzikálních a biologických věd, s matematikou k výrobě, transformaci, dopravě a efektivnímu využívání chemikálií, materiálů a energie.

PhD v chemickém a biologickém inženýrství

Koc University - Istanbul Turkey
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Istanbul

Chemikálie

Ph.D. v chemii a technologii materiálů: Inženýrství energetických materiálů

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 4 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Doktorské studium v oboru doktorského studia inženýrských energetických materiálů (EEM) je zaměřeno na absolventy vysokých škol kompatibilních magisterských studijních programů (chemie, chemické inženýrství, chemická technologie, fyzika, strojírenství, vojenské technologie atd.). Studie se zaměřují především na fyziku exploze, na chemii a chemickou technologii jednotlivých energetických materiálů (vysoké výbušniny, pohonné hmoty, pyrotechnické výrobky a složení) a na bezpečnostní inženýrství chemické výroby.

Ph.D. v chemickém a procesním inženýrství: Environmentální inženýrství

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Tento doktorský program vzdělává a školí studenty, aby se stali specialisty na environmentální inženýrství. Absolventi jsou vysoce kvalifikovaní odborníci specializující se na ochranu životního prostředí a chemického inženýrství. Studenti získají znalosti a budou schopni tvořivě zpracovat a řešit složité úkoly v oblasti environmentálního inženýrství.

Ph.D. v chemickém a procesním inženýrství: Chemické inženýrství

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Doktorský titul Chemické a procesní inženýrství připravuje studenty na samostatnou a tvůrčí vědecko-výzkumnou práci v oblasti chemického a procesního inženýrství. Studenti začleňují teoretický a experimentální výzkum s využitím pokročilých výzkumných technik a moderních metod matematického modelování.

Ph.D. v chemii a chemické technologii: anorganická technologie

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Cílem doktorského programu: Chemie a chemická technologie se specializací na anorganickou technologii je vzdělávat odborníky a připravovat je na pokročilé pozice v anorganickém chemickém průmyslu, výzkumných institucích, zemědělském sektoru, školství a ve státní správě.

Ph.D. v chemii a chemické technologii: organická technologie

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Ph.D. (Vyznamenání) Magisterský titul z organické technologie, který poskytuje Katedra organické technologie, je minimálně tříletý kurz, který navazuje na předchozí kurzy Ms Chemie a Technická chemie. Poskytuje teoretické a praktické předměty moderní technologie organických sloučenin, zejména organických barviv a pigmentů, léčiv, biologicky aktivních látek a jejich meziproduktů.