$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Chemické inženýrství v Litva - Zde naleznete doktorské studium Chemické inženýrství v Litva

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.Litva, oficiálně Litevská republika je země v severní Evropě, největší ze tří pobaltských států. Rozkládá se podél jihovýchodního pobřeží Baltského moře, na východě Švédska a Dánska. Více ne… Čtěte více

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Litva, oficiálně Litevská republika je země v severní Evropě, největší ze tří pobaltských států. Rozkládá se podél jihovýchodního pobřeží Baltského moře, na východě Švédska a Dánska. Více než 90% Litevců mluví alespoň jedním cizím jazykem a polovina populace mluví dvěma cizími jazyky, většinou rusky a anglicky.

Doktorské studium Chemické inženýrství v Litva - Veškeré informace o doktorském studiu Chemické inženýrství v Litva. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Litva zde!

Méně
Další informace o studiu v Litvě
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Kaunas University of Technology
Kaunas, Litva

Chemické inženýrství Ph.D. studia jsou tradiční, obvykle čtyřleté doktorské studijní programy založené na výzkumu, které poskytují:

Chemické inženýrství Ph.D. studia jsou tradiční, obvykle čtyřleté doktorské studijní programy založené na výzkumu, které poskytují: -
PhD
Denní studium
4 roky
Angličtina, Litevský
Zář 2022
Kampus