PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Chemické inženýrství v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Chemické inženýrství v Severní Amerika

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Doktorské studium Chemické inženýrství v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Chemické inženýrství v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

4 Výsledky v Chemické inženýrství, Severní Amerika Filter

Doktor filozofie v chemickém a biologickém inženýrství

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Kontaktuj školu Kanada Vancouver

Chemické a chemické

PhD v oboru bioinženýrství

Northern Arizona University
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké Stožár

Naše PhD v bioinženýrství zaměřuje na oblasti biomateriálů a biomechaniky. Tento interdisciplinární program poskytuje výzkumnou perspektivu široce založenou který čerpá ze zkušeností naší fakulty z unikátních oborů.

Doktorát filosofie v biomedicínském inženýrství (Ph.D.)

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Leden 2020 Spojené státy americké Washington

Ph.D. v Biomedicínském inženýrství je navržen tak, aby připravil rostoucí vědce a výzkumníky, aby aplikovali technické principy na problémy v medicíně a biologii; porozumět a modelovat atributy živých systémů a syntetizovat biomedicínské systémy a zařízení za účelem vytvoření původního výzkumu.

PhD v chemii

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering
Kampus Denní studium 4 - 5 roky Srpen 2020 Spojené státy americké New Orleans

Ph.D. titul vyžaduje, aby student dosáhl kritického porozumění základním vědeckým a inženýrským principům, které jsou základem jejich oboru zájmu. Dále musí student prokázat schopnost samostatně provádět intenzivní výzkumný projekt a dokumentovat své výsledky formou recenzovaných publikací, prezentací a závěrečné práce.