PHDSTUDIES

Doktorské studium Chemické inženýrství v Spojené království - Zde naleznete doktorské studium Chemické inženýrství v Spojené království

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Doktorské studium Chemické inženýrství v Spojené království - Veškeré informace o doktorském studiu Chemické inženýrství v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

1 Výsledky v Chemické inženýrství, Spojené království Filter

PhD chemické inženýrství

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Chemické inženýrství je použití fyzikálních a biologických věd, s matematikou k výrobě, transformaci, dopravě a efektivnímu využívání chemikálií, materiálů a energie. ...

Čtěte více