PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Chov hospodářských zvířat v Mexiko - Chihuahua - Zde naleznete doktorské studium Chov hospodářských zvířat v Mexiko - Chihuahua

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Studenti, kteří mají zájem o práci a péči o hospodářská zvířata, včetně koní, prasat, krav a velkých zvířat v zoo, by měli zvážit program chovu zvířat. Tento studijní obor je nezbytný pro kariéru v prostředí farmy i zoo.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Doktorské studium Chov hospodářských zvířat v Mexiko - Chihuahua - Veškeré informace o doktorském studiu Chov hospodářských zvířat v Mexiko - Chihuahua Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko - Chihuahua zde!

1 Výsledky v Chov hospodářských zvířat, Chihuahua Filter

Philosophia doktorát v živočišné výrobě a přírodních zdrojů

Universidad Autonoma de Chihuahua
Kampus Denní studium 8 semestry Červenec 2020 Mexiko Chihuahua

Program je zaměřen na celkové tvorbě lidských zdrojů na úrovni absolventa, aby se zapojily do vytváření, ověřování a / nebo předávání poznatků a školení odborníků, reagují na inovativní návrhy a podporované znalosti vyžaduje řešení problému systémy živočišné výroby, udržitelné využívání a využívání přírodních zdrojů v Chihuahua, Mexiko i mimo ní.