PHDSTUDIES

Doktorské studium Civilní inženýrství v Česká republika - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Česká republika

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Jste-li bakalářský titul držitele v oblasti stavebnictví, můžete dále své znalosti. Zápis na titul PhD ve stavebním inženýrství, který slouží jako nejvyššího stupně na fakultě. Je koncipován tak, aby vám pomůže mít zkušenosti s kvalitní výzkum v experimentálních a analytických polí kurzu. Vyberte, zda chcete zaměřit se na stavební řízení a inženýrské, silniční a dopravní inženýrství nebo městské infrastruktury systémového inženýrství a managementu zmínit několik disciplín.

Česká republika, je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Země je ohraničená Německem na západě, Rakouskem na jihu Slovenska, na východě as Polskem na severu. Jeho hlavním a zároveň největším městem s 1,3 milionu obyvatel, je Praha.

Doktorské studium Civilní inženýrství v Česká republika - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

2 Výsledky v Civilní inženýrství, Česká republika Filter

PhD ve stavebnictví

Brno University of Technology
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Zkratka: PST; Délka studia: 4 roky; Program: Stavební inženýrství; Fakulta: Fakulta stavební; atd.

Čtěte více

Stavební inženýrství PhD

Czech Technical University in Prague
PhD
01 Říj 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Absolvent oboru stavební inženýrství získává důkladné odborné a teoretické znalosti podle své orientace v oblasti navrhování a teorie stavebních konstrukcí, spolehlivosti, trv ...

Čtěte více