PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Civilní inženýrství v Africe - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Africe

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Oblast inženýrského stavitelství je tak jmenováno, protože se zabývá projektováním a konstrukcí budov, které jsou používány běžné civilisty, jako jsou silnice a mosty. Inženýrské stavitelství má mnoho specializací, od životního prostředí až po dopravu.

 

Dokonce i když zvolíte východní Afrika je mytologický, okouzlující Tanzanie; Senegal, země Teranga nebo Jižní Africe, se svými bohatými možnostmi odmočit a sloužit, výzkum v Africe bude ohromující.

Doktorské studium Civilní inženýrství v Africe - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

3 Výsledky v Civilní inženýrství, Africe Filter

DIng / DPhil ve stavebnictví

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 3 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýra s pokročilými schopnostmi aplikovat základní inženýrské vědy a / design a syntézu a související zásady nezávisle na konkrétních problémech společnosti jako celku.

PhD Civilní

Botswana International University Of Science And Technology
Kampus Únor 2020 Botswana Palapye

Program umožňuje absolventům prostřednictvím výzkumu specializovat se v oblastech analýzy a designu ve specializovaných aspektech stavebního inženýrství, životního prostředí, dopravy a vody

PhD důlní inženýrství

Botswana International University Of Science And Technology
Kampus Únor 2020 Botswana Palapye

Program poskytuje pevné uzemnění prostřednictvím výzkumu, specializace v konceptech a moderních metodách důlního inženýrství.