PHDSTUDIES

Doktorské studium Civilní inženýrství v Afrika - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Afrika

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Oblast inženýrského stavitelství je tak jmenováno, protože se zabývá projektováním a konstrukcí budov, které jsou používány běžné civilisty, jako jsou silnice a mosty. Inženýrské stavitelství má mnoho specializací, od životního prostředí až po dopravu.

 

Dokonce i když zvolíte východní Afrika je mytologický, okouzlující Tanzanie; Senegal, země Teranga nebo Jižní Africe, se svými bohatými možnostmi odmočit a sloužit, výzkum v Africe bude ohromující.

Doktorské studium Civilní inženýrství v Afrika - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

3 Výsledky v Civilní inženýrství, Afrika Filter

PhD důlní inženýrství

Botswana International University Of Science And Technology
PhD
Zář 2020
Angličtina
Kampus

Program poskytuje pevné uzemnění prostřednictvím výzkumu, specializace v konceptech a moderních metodách důlního inženýrství.

Čtěte více

PhD ve stavebnictví

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
30 Říj 2020
Angličtina
Kampus

Ministerstvo se rozrostlo na jednu z největších v Jižní Africe a je domovem personálu, který se aktivně podílí na špičkovém výzkumu. Katedra udržuje silné vazby s průmyslovými ...

Čtěte více

PhD Civilní

Botswana International University Of Science And Technology
PhD
Zář 2020
Angličtina
Kampus

Program umožňuje absolventům prostřednictvím výzkumu specializovat se v oblastech analýzy a designu ve specializovaných aspektech stavebního inženýrství, životního prostředí, ...

Čtěte více