Filter
PhD
Botswana

Doktorské studium Civilní inženýrství v Botswana - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Botswana

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Mnozí, kteří sledují vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství a pak jít dál vést kariéru ve stavebnictví, který zahrnuje tvorbu a údržbu civilních struktur. To se děje jak ve veřejném i soukromém sektoru.

 

Botswana se nachází v jižní Africe, a dosáhla významného pokroku v rozvoji jejího vysokoškolského systému. Objev diamantů podstatně zvýšit příjmy pro národ, a hodně z těchto příjmů byl proudil do zlepšení škol a vysokých škol.

Doktorské studium Civilní inženýrství v Botswana - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Botswana. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Botswana zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Civilní inženýrství, Botswana

Tituly
Místo
Botswana
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Botswana International University Of Science And Technology

Program umožňuje absolventům prostřednictvím výzkumu specializovat se v oblastech analýzy a designu ve specializovaných aspektech stavebního inženýrství, životního prostř ... [+]

Program umožňuje absolventům prostřednictvím výzkumu specializovat se v oblastech analýzy a designu ve specializovaných aspektech stavebního inženýrství, životního prostředí, dopravy a vody

[-]
Botswana Palapye
Únor 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Botswana International University Of Science And Technology

Program poskytuje pevné uzemnění prostřednictvím výzkumu, specializace v konceptech a moderních metodách důlního inženýrství. ... [+]

Program poskytuje pevné uzemnění prostřednictvím výzkumu, specializace v konceptech a moderních metodách důlního inženýrství.

[-]
Botswana Palapye
Únor 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině