PHDSTUDIES

Doktorské studium Civilní inženýrství v Botswana - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Botswana

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Mnozí, kteří sledují vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství a pak jít dál vést kariéru ve stavebnictví, který zahrnuje tvorbu a údržbu civilních struktur. To se děje jak ve veřejném i soukromém sektoru.

 

Botswana se nachází v jižní Africe, a dosáhla významného pokroku v rozvoji jejího vysokoškolského systému. Objev diamantů podstatně zvýšit příjmy pro národ, a hodně z těchto příjmů byl proudil do zlepšení škol a vysokých škol.

Doktorské studium Civilní inženýrství v Botswana - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Botswana. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Botswana zde!

2 Výsledky v Civilní inženýrství, Botswana Filter

PhD důlní inženýrství

Botswana International University Of Science And Technology
PhD
Zář 2020
Angličtina
Kampus

Program poskytuje pevné uzemnění prostřednictvím výzkumu, specializace v konceptech a moderních metodách důlního inženýrství.

Čtěte více

PhD Civilní

Botswana International University Of Science And Technology
PhD
Zář 2020
Angličtina
Kampus

Program umožňuje absolventům prostřednictvím výzkumu specializovat se v oblastech analýzy a designu ve specializovaných aspektech stavebního inženýrství, životního prostředí, ...

Čtěte více