PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Civilní inženýrství v Hongkong - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Hongkong

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Jednotlivci se zájmem o výstavbě a údržbě infrastruktury pro běžné populaci často volí, aby se stal vzdělaný v oboru pozemního stavitelství. Některé specializace preference inženýrského stavitelství patří životní prostředí, zemětřesení a vodních zdrojů inženýrství.

 

Hong Kong je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí Čínské 'lidové republiky Číny, jiné bytí Macau.

Doktorské studium Civilní inženýrství v Hongkong - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Hongkong. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hongkong zde!

4 Výsledky v Civilní inženýrství, Hongkong Filter

PhD ve stavebnictví (vědecká výpočetní koncentrace)

The Hong Kong University of Science and Technology
Leden 2020 Hongkong

Tato koncentrace je určena pro studenty postgraduálního výzkumu, kteří mají zájem o výzkum v oblasti výzkumu souvisejícího s výpočty. Studenti se mohou zapsat do určité disciplíny pro výzkum se zvláštním zaměřením na vědecké výpočty.

Doktorát ve stavebnictví (Koncentrace nanotechnologie)

The Hong Kong University of Science and Technology
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Kontaktuj školu Hongkong

Společný postgraduální program v oblasti nanovědy a technologií, který iniciovali školy vědy a inženýrství, může nabídnout dlouhodobou podporu našemu pokračujícímu výzkumu a výcviku, jakož i vývoji technologie a úsilí o komercializaci. Cílem PhD programu je pomoci studentům rozvíjet dovednosti potřebné k identifikaci problémů týkajících se stavebního inženýrství a schopnost formulovat a navrhnout řešení problému nezávislým způsobem.

PhD in Civil Engineering (Koncentrace energetických technologií)

The Hong Kong University of Science and Technology
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Kontaktuj školu Hongkong

Interdisciplinární program postgraduálního výzkumu v oblasti energetických technologií ve strojírenské škole The Hong Kong University of Science and Technology poskytuje dlouhodobou podporu našemu průběžnému vzdělávání a rychle se rozvíjejícímu výzkumu v oblasti technologií obecně. Cílem PhD programu je pomoci studentům rozvíjet dovednosti potřebné k identifikaci problémů týkajících se stavebního inženýrství a schopnost formulovat a navrhnout řešení problému nezávislým způsobem.

PhD ve stavebnictví

The Hong Kong University of Science and Technology
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Kontaktuj školu Hongkong

Cílem PhD programu je pomoci studentům rozvíjet dovednosti potřebné k identifikaci problémů týkajících se stavebního inženýrství a schopnost formulovat a navrhnout řešení problému nezávislým způsobem. Studenti musí úspěšně dokončit pokročilý studijní program včetně postgraduálních kurzů a diplomové práce obsahující významný původní výzkum