Filter
PhD
Malajsie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Civilní inženýrství v Malajsie - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Malajsie

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Mnozí, kteří sledují vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství a pak jít dál vést kariéru ve stavebnictví, který zahrnuje tvorbu a údržbu civilních struktur. To se děje jak ve veřejném i soukromém sektoru.

 

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Doktorské studium Civilní inženýrství v Malajsie - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Malajsie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie zde!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v Civilní inženýrství, Malajsie

Infrastructure University Kuala Lumpur

Ph.D. Program nabízí KLIUC má větší důraz na výzkum v porovnání s magisterského studia a je zaměřena na zvládnutí znalosti inženýrského stavitelství v rámci přípravy na v ... [+]

Doktor filozofie v pozemním stavitelství (výzkum)

Ph.D. Program nabízí KLIUC má větší důraz na výzkum v porovnání s magisterského studia a je zaměřena na zvládnutí znalosti inženýrského stavitelství v rámci přípravy na vyšší profesního rozvoje. Tento stupeň je určen pro ty, kteří očekávají, aby se zapojily do profesní kariéru v oblasti výzkumu, výuky nebo technické dílem pokročilý přírodě.

Požadavky na přijetí

• magisterského studia v oboru stavebnictví nebo příbuzných oborů z jakéhokoliv malajsijské vlády akreditované instituce nebo jiný obdobné kvalifikaci schválené Senátem KLIUC.

• Pro lokální žadatele, je zapotřebí dostatečné zvládnutí anglického jazyka... [-]

Malajsie Kajang
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině