PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Civilní inženýrství v Portugalsko - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Portugalsko

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Oblast inženýrského stavitelství je tak jmenováno, protože se zabývá projektováním a konstrukcí budov, které jsou používány běžné civilisty, jako jsou silnice a mosty. Inženýrské stavitelství má mnoho specializací, od životního prostředí až po dopravu.

 

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Doktorské studium Civilní inženýrství v Portugalsko - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

1 Výsledky v Civilní inženýrství, Portugalsko Filter

Doktorský program, ve stavebnictví

University of Minho - School of Engineering
Kampus Denní studium 6 semestry Říjen 2019 Portugalsko Guimaraes

Třetí cyklus program (PhD), ve stavebnictví byl zahájen v roce 2008 a revidována pro akademický rok 2012/2013 v souladu se zásadami Boloňského procesu a nařízení s mocí zákona 74/2006 ze dne 24. března, který definuje akademické tituly a vyšší vzdělání diplomy.