PHDSTUDIES

Doktorské studium Civilní inženýrství v Tchaj-wan - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Tchaj-wan

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Doktorát v oboru stavebního inženýrství Vás připravuje civilní kariéru inženýrský výzkum v soukromém sektoru, jakož i výuku na vysokoškolské úrovni. Můžete si vybrat zúžit pole na některou z těchto disciplín, konstrukční materiály a inženýrství, geotechniky a geo-environmentální inženýrství, životního prostředí a vodních zdrojů, techniky nebo městská infrastruktura systémového inženýrství a managementu.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Doktorské studium Civilní inženýrství v Tchaj-wan - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Tchaj-wan. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tchaj-wan zde!

1 Výsledky v Civilní inženýrství, Tchaj-wan Filter

PhD ve stavebnictví

中央大學
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Dept. stavitelství nabízí vzdělání v těchto oborech: Mechanika a stavební inženýrství, geotechnické inženýrství, inženýrství vodních zdrojů, materiálové inženýrství, dopravníh ...

Čtěte více