PHDSTUDIES

Doktorské studium Civilní inženýrství v Spojené království - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Spojené království

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Civil Engineering je jedním z oborů profesionální techniky, která se zabývá vytvořením civilních použity konstrukcí z pojmů až po výstavbu a údržbu. Oba financovaná z veřejných zdrojů vlády a soukromé společnosti jsou účastny ve stavebnictví.

 

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Doktorské studium Civilní inženýrství v Spojené království - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

2 Výsledky v Civilní inženýrství, Spojené království Filter

PhD ve stavebnictví

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Výzkumné centrum se bude zabývat aktuálními velkými výzvami v oblasti stavebnictví, stavět na stávajících a rozvíjejících se mezinárodních spolupráci.

Čtěte více

Phd stavební inženýrství

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
PhD
Čvn 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Stavební inženýrství pokrývá širokou škálu předmětů a univerzita v Nottinghamu je uznávána za své vzdělávací prostředí světové třídy a vynikající zařízení. ...

Čtěte více