PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Civilní inženýrství v Spojené státy americké - Zde naleznete doktorské studium Civilní inženýrství v Spojené státy americké

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Oblast inženýrského stavitelství je tak jmenováno, protože se zabývá projektováním a konstrukcí budov, které jsou používány běžné civilisty, jako jsou silnice a mosty. Inženýrské stavitelství má mnoho specializací, od životního prostředí až po dopravu.

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Doktorské studium Civilní inženýrství v Spojené státy americké - Veškeré informace o doktorském studiu Civilní inženýrství v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké zde!

6 Výsledky v Civilní inženýrství, Spojené státy americké Filter

Ph.D. v civilním a environmentálním inženýrství

Carnegie Mellon University
Kampus Denní studium 3 - 4 roky Leden 2020 Spojené státy americké Pittsburgh

Naše Ph.D. studenti se podílejí na vzdělávání a výzkumu, který usiluje o rozvoj inženýrských věd v základech civilního a environmentálního inženýrství. Doktorandi vypracují individuální studijní program v jedné z našich tří hlavních oblastí: Advanced Infrastructure Systems (AIS); Environmentální inženýrství, udržitelnost a věda (EESS); a mechanika, materiály a výpočetní technika (MMC).

PhD v civilním a environmentálním inženýrství

Clarkson University Graduate School
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 7 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Postupim + 1 více

Pro přijetí je zapotřebí magisterský titul z programu v civilním a environmentálním inženýrství nebo jiném strojírenském oboru. Žadatelé s BS a MS stupňů v jiných oborech než strojírenství mohou být požadovány prokázat odbornou způsobilost prostřednictvím dodatečné vysokoškolské studium, jak stanoví oddělení postgraduální výbor.

Doktor filozofie (Ph.D.) v občanských a ekologických staveb

College of Engineering and Mathematical Sciences
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené státy americké Burlington

Ph.D. Program poskytuje vynikající vzdělání v malém zaostřeného prostředí. Doktorský program je zaměřen především na oblast ochrany životního prostředí, a výpočetní modelování a aplikací informačních technologií ve stavebnictví ...

PhD ve stavebnictví

University of Texas Arlington
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Arlington

Cílem postgraduálního programu ve stavebnictví je připravit studenty na další odborný a vědecký vývoj v souladu s jejich technickými zájmy. Studenti s pomocí fakultního poradce ve své oblasti zájmu plánují své studijní programy v jedné z technických oblastí stavebního inženýrství.

PhD ve strojírenství

University of Memphis
Kampus Kontaktuj školu Spojené státy americké Memphis

Dvě doktorské studium filozofie jsou nabízeny v Herff vysoké škole inženýrství: Biomedicínské inženýrství, společný program mezi UofM a University of Tennessee zdraví Science Center; a inženýrství, představovat interdisciplinární učební plán s koncentracemi na vysoké škole. Kandidáti na všechny stupně musí dodržovat plán vzdělávacích programů, který byl schválen na úrovni útvarů a ředitel pro studium na vysoké škole.

Doktor filozofie v civilním lékařství

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Leden 2020 Spojené státy americké Washington

Jako jedna z nejrychleji rostoucích oblastí v USA a rozvojových zemích se v civilním a environmentálním inženýrství objevují nové metody a technologie. Studenti environmentálního inženýrství používají jednu z největších čistíren odpadních vod na světě jako laboratoř v reálném světě ke zlepšení kvality vody řeky Potomac a povodí řeky Chesapeake Bay.