PHDSTUDIES

Doktorské studium Civilní letectví - Zde naleznete doktorské studium Civilní letectví

Doktorát je nejvyšší stupeň, který můžete dosáhnout v daném oboru. V závislosti na vašem pozadí může trvat čtyři až sedm let dokončit, přičemž některé subjekty trvají ještě déle.

Konkrétněji, co je doktorát v civilním letectví? Cílem tohoto diplomu je vyzbrojit dovednosti kognitivního výzkumu v oblasti letectví. V této oblasti je několik podpole, včetně operací, bezpečnost letectví, lidské faktory a interdisciplinární. Vzhledem k technické povaze těchto podpoložek vyžaduje letecká PhD více práce než většina, s kurzem obvykle dva nebo více kurzů na termín. Vaše výzkumné a kurzu bude pečlivě sledovat poradce, který vám pomůže vést k tématu práce.

Během tohoto doktorského studia se můžete naučit dovednosti užitečné pro každodenní život. Mezi ně patří organizace, zvláštní povědomí a odhodlání. S těmito dovednostmi můžete šetřit čas, být více vědomi potenciálních kolizí a mít jak energii, tak i schopnost řešit složité problémy.

Rozpočet na doktorské studium vyžaduje vědět, jakou finanční pomoc můžete získat. Vzhledem k tomu, že tento titul vyžaduje denní studium, může být nemožné mít práci současně. Příspěvek nebo stipendium může pomoci pokrýt náklady na knihy, školné a další poplatky.

S PhD máte vysokou kvalifikaci a znalost mnoha pracovních míst v letectví. Je běžné pokračovat v výzkumu po dokončení doktorského studijního programu buď jako součást výzkumného a vývojového týmu, nebo v rámci akademické sféry. Některé názvy pracovních míst v průmyslu, které můžete vyhledávat, zahrnují koordinátora letištních operací, manažera projektů v oblasti letectví, vedoucí inženýr a stavební inženýr. Získání doktorského titulu může být také užitečné při získávání propagace nebo zvýšení aktuální práce.

Existuje mnoho škol, které nabízejí doktorát v civilním letectví, takže můžete zúžit vyhledávání tím, že zvážíte, jaké faktory jsou pro vás nejdůležitější. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

2 Výsledky v Civilní letectví Filter

PhD v letectví

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Ph.D. studenti letectví na Saint Louis University absolvují kurz před rozvržením kvalifikační zkoušky, která se zaměřuje na témata související s kurzem a hodnotí obecnou přípr ...

Čtěte více

PhD v letectví

Singapore Aviation Academy
PhD
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;7 roky
Angličtina
Kampus

PhD v letectví je navržen tak, aby vás připraví s kognitivními výzkumnými dovednostmi potřebnými pro řešení akutních problémů, kterým čelí oblasti letectví a prosazovat discip ...

Čtěte více