PHDSTUDIES

Doktorské studium Důlní inženýrství v Afrika - Zde naleznete doktorské studium Důlní inženýrství v Afrika

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Přemostění disciplín vědy a techniky, těžební inženýrství lze považovat za studium procesů používaných při těžbě zemních nerostů; proto mohou současní inženýři nebo budoucí studenti, kteří mají zájem o geologii, nalézt studium důlního inženýrství jak fascinující, tak i lukrativní.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Doktorské studium Důlní inženýrství v Afrika - Veškeré informace o doktorském studiu Důlní inženýrství v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

1 Výsledky v Důlní inženýrství, Afrika Filter

PhD důlní inženýrství

Botswana International University Of Science And Technology
PhD
Zář 2020
Angličtina
Kampus

Program poskytuje pevné uzemnění prostřednictvím výzkumu, specializace v konceptech a moderních metodách důlního inženýrství.

Čtěte více