PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Důlní inženýrství - Zde naleznete doktorské studium Důlní inženýrství

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Přemostění disciplín vědy a techniky, těžební inženýrství lze považovat za studium procesů používaných při těžbě zemních nerostů; proto mohou současní inženýři nebo budoucí studenti, kteří mají zájem o geologii, nalézt studium důlního inženýrství jak fascinující, tak i lukrativní.

Doktorské studium Důlní inženýrství - Veškeré informace o doktorském studiu Důlní inženýrství. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Důlní inženýrství Filter

PhD důlní inženýrství

Botswana International University Of Science And Technology
Kampus Únor 2020 Botswana Palapye

Program poskytuje pevné uzemnění prostřednictvím výzkumu, specializace v konceptech a moderních metodách důlního inženýrství.

Doktor filozofie v důlní technice

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Kanada Vancouver

S podporou jedinečné pověsti pro odborné znalosti a inovace v oblasti těžby nerostných surovin, zpracování nerostných surovin a ochrany životního prostředí má absolventský program v oblasti důlního inženýrství dva typy studentů: průmyslové, kteří chtějí zlepšit své pracovní dovednosti; a ti, kteří chtějí pokračovat ve výzkumu, který vede k pokrokům v nejmodernějším nebo nejmodernějším těžebním a minerálním procesním inženýrství. Aby bylo možné nejlépe uspokojit potřeby těchto dvou skupin, program podporuje interakce mezi univerzitami v Severní Americe a ostatními zeměmi. V mnoha případech tento společný výhled vede k společným výzkumným projektům a výměnám studentů.