Filter
PhD
Hongkong Tuen Mun Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Design v Hongkong - Tuen Mun - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Design v Hongkong - Tuen Mun

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Design je speciální disciplína s obrovskou škálou aplikací. Konstrukci objekt nebo proces je klíčem k uspokojování potřeb klientů. Unikátní myšlení, výzkum, analýza a řešení problémů kombinovat pro výrobu produktů v korporátní, školství, státní správy a prostředí ne-pro-ziskové.

 

Hong Kong je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí Čínské 'lidové republiky Číny, jiné bytí Macau.

Kombinované doktorské studium Design v Hongkong - Tuen Mun - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Design v Hongkong - Tuen Mun Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hongkong - Tuen Mun zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Design, Tuen Mun

Lingnan University

Vizuální studia v Lingnan je samostatné oddělení se zaměřením na následující základní disciplíny: historie umění, kognitivní filmové studie a filozofická estetika. ... [+]

PhD ve vizuálních studiích

Normální doba trvání: 3 nebo 4 roky (na plný úvazek)

Místo: Hongkong

Vizuální studia v Lingnan je samostatné oddělení se zaměřením na následující základní disciplíny: dějiny umění, filmové studie a filozofická estetika. Důraz na filozofickou estetiku dává vizuálním studiím v Lingnan jedinečný profil, stejně jako důraz na kognitivní přístupy k filmu, muzejním studiím, umění a blahu a čínskému umění v globálním kontextu. Více informací o našem oddělení naleznete na adrese http://www.ln.edu.hk/visual/.

Metody aplikace

Žadatelé mohou požádat o přijetí do doktorského studia dvěma způsoby:... [-]

Hongkong Tuen Mun
Září 2019
Angličtina
Kombinované
30 - 72 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině