PHDSTUDIES

Doktorské studium Design v Hongkong - Zde naleznete doktorské studium Design v Hongkong

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Kvalifikovaní profesionální designéři jsou potřebné v mnoha organizacích nástrojů zakázkových řešení společných problémů. Vzhledem k tomu, design pole zahrnuje širokou škálu prostředí a aplikací, specialisté jsou potřebné v malé firmy, velké korporace, vzdělávání, neziskové organizace a vlády.

 

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Doktorské studium Design v Hongkong - Veškeré informace o doktorském studiu Design v Hongkong. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hongkong zde!

1 Výsledky v Design, Hongkong Filter

PhD ve vizuálních studiích

香港嶺南大學
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
30&nbsp;-&nbsp;72 měsíce
01 Pro 2020
Angličtina
Kampus

Vizuální studia v Lingnan je samostatné oddělení se zaměřením na následující základní disciplíny: historie umění, kognitivní filmové studie a filozofická estetika. ...

Čtěte více