Filter
PhD
Severní Amerika Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Design v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Design v Severní Amerika

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Design Pole je neuvěřitelně široká ve svém rozsahu, které nabízejí širokou škálu pracovních příležitostí. Odborníci pracující v této disciplíně zaměstnávají tvůrčí a řešení problémů schopnosti odpovídat na spotřebitele, obchodní a institucionální potřeby jak ve veřejném i soukromém sektoru.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Doktorské studium Design v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Design v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Design, Severní Amerika

Rochester Institute of Technology (RIT)

Výzkum barev na RIT zahrnuje různé oblasti, jako je vizualizace lékařských dat, počítačová grafika a animace, zachování umění, spektrální a prostorová měření materiálů, b ... [+]

Přehled

Barva byla intenzivním tématem zájmu tisíce let. Matematici, filozofové, fyzici, fyziologové, básníci a další disciplíny přispěli k našemu chápání barvy. Barevná věda RIT Ph.D. Program umožňuje přispět k tvorbě znalostí a praktické aplikaci vědy o barvě. Budete provádět rozsáhlý výzkum, který zahrnuje různá pole a více vědních disciplín. Program je určen pro studenty, jejichž bakalářské tituly jsou ve fyzice, biologii, chemii, matematice, počítačové vědě, inženýrství, neurovědy, experimentální psychologii, zobrazování, nebo jakékoliv aplikované disciplíny týkající se kvantitativního popisu barvy.

Jako zobecnění může být věda barev definována jako kvantifikace našeho vnímání barvy . Jeho mistrovství vyžaduje multidisciplinární vzdělávací přístup zahrnující fyziku, chemii, fyziologii, statistiku, informatiku, neurovědu a psychologii. Věda o barvě je používána v designu a kontrole většiny umělých barevných materiálů včetně textilií, povlaků a polymerů a specifikovat takové různorodé materiály jako půda a víno. Používá se široce při reprodukci barev včetně digitálního fotografování, zobrazení na ploše a promítání a tisku. Věda o barvě je všudypřítomná.... [-]

Spojené státy americké Rochester
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině