PHDSTUDIES

Doktorské studium Design v Turecko - Zde naleznete doktorské studium Design v Turecko

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Design je speciální disciplína s obrovskou škálou aplikací. Konstrukci objekt nebo proces je klíčem k uspokojování potřeb klientů. Unikátní myšlení, výzkum, analýza a řešení problémů kombinovat pro výrobu produktů v korporátní, školství, státní správy a prostředí ne-pro-ziskové.

 

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Doktorské studium Design v Turecko - Veškeré informace o doktorském studiu Design v Turecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko zde!

1 Výsledky v Design, Turecko Filter

PhD v designové studie

Izmir University of Economics
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Přípravné studie absolvent program byl založen s cílem sjednotit všechny konstrukční disciplíny, aby tyto větší kreativitě interakcí. Program zahájil svá zařízení v letech 200 ...

Čtěte více