PHDSTUDIES

Doktorské studium Technologie pro vzdělávání - Zde naleznete doktorské studium Technologie pro vzdělávání

Doktorát je nejvyšší stupeň nabízený na univerzitě. Tyto programy vyžadují několik let, aby se dokončily a zapojily se do nezávislého výzkumu, který podpoří stav akademického diskurzu v disciplíně. Absolventi se často stávají fakultou nebo pracují jako výzkumní pracovníci nebo odborníci.

Co je doktorát ve vzdělávací technologii? Studenti, kteří sledují tento stupeň, mohou studovat konkrétní technologie a provádět kvantitativní a kvalitativní hodnocení. Odborníci ve vzdělávací technologii mohou zkoumat technologické vlivy ve vzdělávání, aby zjistili, které nástroje jsou pro výuku nejvhodnější. Absolventi by měli být seznámeni s nedávnými inovacemi a ochotni experimentovat ve třídě.

Doktorandi v této oblasti čerpají poznatky z oblasti vzdělávání a technologie. Naučí se také o novém hardwaru a softwaru. Tato oblast studia obecně podporuje digitální gramotnost nebo schopnost smysluplně využívat nové technologie pro osobní a profesní rozvoj.

Náklady na studium na této úrovni mohou být značné, neboť tyto programy obvykle vyžadují tři až šest let studia na plný úvazek, výzkum a psaní. Granty nebo stipendia mohou pomoci kompenzovat náklady na účast. Některé programy vyčleňují financování vynikajících studentů.

Pokročilý výzkum ve vzdělávacích technologiích je ve velké poptávce v profesionálním světě. Univerzity potřebují profesory a lektory s technologickými dovednostmi k výuce tohoto předmětu. Absolventi mohou také hledat zaměstnání jako technologické poradce pro školní systémy nebo jiné vzdělávací nebo kulturní instituce. Mnoho technologických společností také usiluje uchazeče o vzdělání, aby se stali propagátorem, povzbuzující školní systémy a univerzitní oddělení k tomu, aby přijaly nové webové nástroje nebo software.

Rostoucí počet škol nabízí doktorát ve vzdělávací technologii a tyto programy mají různé fakulty a výzkumné projekty. Škola, kterou zvolíte, ovlivní technologie, které používáte, a fakultu, která vám pomůže řídit váš výzkum. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

4 Výsledky v Technologie pro vzdělávání Filter

PhD v informatice - vizuální výpočetní a počítačové hry

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program se zaměřuje na vzdělávání absolventů připravených řešit výzkumné problémy v oblasti výpočetní techniky související s generováním a zpracováním vizuálních informací (po ...

Čtěte více

Doktor filozofie ve vzdělávání

Florida Christian University
PhD
<
Denní studium
Portuguese (Brazil)
Kampus

Doktorát v oblasti vzdělávání příjemců je vyzbrojen dovednostmi a znalostmi, aby mohly v dnešních školách a třídách dosáhnout smysluplných změn. Program seznámí studenty s nej ...

Čtěte více

PhD v oboru vzdělávání (se zaměřením na vzdělávací udržitelnost)

Nipissing University
PhD
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Zakotvena v rámci post-moderní společnosti, a uznává, že je důležité více perspektiv, to Ph.D. Program ve vzdělávacím udržitelnost bude připravovat studenty z různých oborů. ...

Čtěte více

PhD v oboru vzdělávání v oblasti výzkumu v oblasti pedagogických zdrojů a vzdělávací procesy ve školce a ve škole

University College of Southeast Norway
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

USN nabízí doktorát z Výzkumného školení v oblasti pedagogických zdrojů a procesů učení ve školce a ve škole. Program byl akreditován na podzim roku 2012.

Čtěte více