PHDSTUDIES

Doktorské studium Duchovnost v Spojené státy americké - San Francisco - Zde naleznete doktorské studium Duchovnost v Spojené státy americké - San Francisco

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

San Francisco vede finanční a kulturní centrum v Kalifornii. Spolu s dalšími současné předmětu je vysoká škola ve městě, dobře známý pro mír v oblasti zdraví a biomedicíny věd.

Doktorské studium Duchovnost v Spojené státy americké - San Francisco - Veškeré informace o doktorském studiu Duchovnost v Spojené státy americké - San Francisco Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - San Francisco zde!

3 Výsledky v Duchovnost, San Francisco Filter

PhD v duchovnosti žen

California Institute of Integral Studies
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Ženská duchovnost je transdisciplinární program, který připravuje absolventy na to, aby byli změnami, kteří jsou vedeni smyslem pro smysl, účel a vizi.

Čtěte více

PhD ve východní a západní psychologii

California Institute of Integral Studies
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Náš program je učební komunita, kde se setkávají psychologické a duchovní tradice východní, západní a domorodé kultury z celého světa, aby se vzájemně rozvedly a proměnily. ...

Čtěte více

PhD v ekologii, duchovnosti a náboženství

California Institute of Integral Studies
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Cílem programu je pomoci studentům kultivovat znalosti a moudrost, aby reagovali na současnou ekologickou krizi z integrálních a transdisciplinárních hledisek.

Čtěte více