close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Environmentální biologie - Zde naleznete doktorské studium Environmentální biologie

Doktorandi řídí budoucnost svých polí prováděním důkladného a originálního výzkumu v průběhu tří až šesti let. Ve většině případů jsou studenti povinni obhájit svůj výzkum před odbornou komisí před udělením diplomu. Co je to PhD v biologii životního prostředí? Oblast biologie životního prostředí je mnohostranná a může se významně lišit mezi programy… Čtěte více

Doktorandi řídí budoucnost svých polí prováděním důkladného a originálního výzkumu v průběhu tří až šesti let. Ve většině případů jsou studenti povinni obhájit svůj výzkum před odbornou komisí před udělením diplomu.

Co je to PhD v biologii životního prostředí? Oblast biologie životního prostředí je mnohostranná a může se významně lišit mezi programy, ačkoli většina nabízí studentům výběr ze zaměření na zoologii, mořské biologie, biologie rostlin, nebo ekologie jako specialita. Výzkum se obvykle provádí na poli, spíše než v laboratoři, ačkoli mnoho studentů může rozdělit svůj čas mezi dvěma, když studují organismy v rámci jejich výzkumné oblasti a pracují na vědeckém vymezení vztahů mezi nimi. Zatímco mnoho větších univerzit může studentům nabízet více stop, menší školy či odbory často navrhnou své učební osnovy na základě toho, co je v této oblasti lokální, jako je mořský život nebo rostlinný život.

Výzkum biologie životního prostředí často vkládá studenty s dovednostmi potřebnými pro provádění terénního výzkumu a biochemickou analýzou širokého spektra vzorků. Vedle vynikajících organizačních dovedností, které studenti získají, mohou tyto schopnosti přinést studentům velmi atraktivní pro budoucí zaměstnavatele.

Mezi další potenciální poplatky mohou studenti zaplatit dodatečné poplatky za laboratoř a zařízení spojené s jejich doktorským výzkumem. Chcete-li zjistit, zda programy, které vás zajímají, zahrnují dodatečné poplatky mimo vyučování, kontaktujte přímo prospekty pro více informací.

Profesoři z oblasti přírodních věd, biologové z oblasti životního prostředí, biologové, biologové, biologové z biologie, biologové z biologie a biologové z oblasti zdrojů jsou všemi běžnými kariérovými tituly drženými těmi, kteří mají doktorský titul v oboru biologie životního prostředí. Rozsah možností zaměstnání, které jsou k dispozici absolventům, závisí do značné míry na jejich specializacích, přičemž ti, kteří se opírají o vědy o živočišné výrobě, se často zabývají pozicemi souvisejícími se zónami, jako jsou vědci zabývající se zoologickými záležitostmi a vědci v oblasti chovu hospodářských zvířat a ti, kteří se k mořské nebo rostlinné biologii zemědělského nebo vodního průmyslu.

Doktorské studium je zřídka dostupné plně online, ačkoli některé programy mohou umožnit studentům koordinovat se svými nadřízenými výzkumnými pracovníky on-line tím, že budou pokračovat v práci, která není práce. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of Southern California
Jižní Los Angeles, Spojené státy americké

V mořské biologii prostředí, Ph.D. Program studuje mořské organismy, jejich interakce ve složitých mořských ekosystémech a vznikající vlastnosti komunit, které jsou výsledkem ... +

V mořské biologii prostředí, Ph.D. Program studuje mořské organismy, jejich interakce ve složitých mořských ekosystémech a vznikající vlastnosti komunit, které jsou výsledkem těchto interakcí. Tato práce záměrně a nezbytně zahrnuje studie na všech úrovních biologické organizace a také výzkum průniku mezi činnostmi organismů a abiotickým světem. -
PhD
Angličtina
Zář 2021