PHDSTUDIES

Doktorské studium Ekonometrie - Zde naleznete doktorské studium Ekonometrie

Studenti, kteří mají zájem o získání nejlepšího možného úspěchu v jejich kariéře, by mohli zvážit uskutečnění doktorského studia. Jako nejvyšší forma akademického úspěchu ve většině oborů jsou absolventi schopni skočit přímo do pokročilé kariéry. Tři roky intenzivního výzkumu jsou obvykle nutné.

Co je doktorát v oboru ekonometrie? Tento obor se zaměřuje primárně na mnoho stejných oborů jako tradiční ekonomický program, i když zahrnuje také informační systémy a analýzu dat. Studenti studovali aplikovanou mikroekonomiku, informatiku, pojistně matematické studie a empirickou makroekonomiku, aby se lépe obeznámili s ekonomickou politikou a praxí. Ekonometrie je cenné pole, které má aplikace ve velkých korporacích a vládních organizacích.

Dokončením doktorského studijního programu se připravujete na úspěch ve své kariéře.Je možné vynechat několik let pokroku v pozicích a vy můžete hrát vyšší pozice, které jsou k dispozici pouze držitelům PhD. Dále můžete získat mnohem vyšší plat.

Předtím, než se zapojíte do programu PhD ekonometrie, zjistěte, jaké jsou školné a poplatky. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují náklady na program, jako je škola a země, v níž se nachází. Z tohoto důvodu se náklady na doktorské studium v ​​oboru ekonometrie značně liší.

Stejně jako u všech oborů ekonomie, studium ekonometrie umožňuje studentům vstoupit do kariéry v oblasti financí, logistiky, mezinárodního obchodu, pojišťovnictví, marketingu a firemního účetnictví. Zvláštní studium ekonometrie je však zvláště vhodné k tomu, abyste získali pozici analytika nebo systémového manažera, pracujete s počítači a počítačovými systémy, abyste pomohli podnikům při výpočtech a čtení ekonomických trendů, aby získali výhodu na trhu.

Pokud jste připraveni začít pracovat na PhD v ekonometrii, začněte hledáním svého programu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

2 Výsledky v Ekonometrie Filter

PhD / DCom v ekonometrii

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Kandidát by měl rozvíjet pokročilé kompetence v masteringu, interpretaci, porozumění, analýze a aplikaci ekonometrických technik. Kvalifikovaný kandidát by měl prokázat origin ...

Čtěte více

PhD v pravděpodobnosti a statistikách, ekonometrii a finanční matematice

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program je založen na matematickém pozadí, který zahrnuje teorii pravděpodobnosti, stochastické procesy, matematickou a výpočetní statistiku, optimalizaci, ekonometrii, operač ...

Čtěte více