PHDSTUDIES

Doktorské studium Ekonomie v Švédsko - Zde naleznete doktorské studium Ekonomie v Švédsko

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Vzhledem k současné dynamického ekonomického předpokladu, že má zkušenosti na celém světě, je mezinárodní ekonomický analytik vyžaduje tato úroveň akademických pracovníků, poskytnout přesné, věcné a přesné pokyny o pokynech, aby se při vymýšlení jak monetární a fiskální opatření ekonomické řešení .

Švédsko (Sverige) je největší ze skandinávských zemí, s populací asi 9,5 milionu. To hraničí s Finskem a Norskem a je připojen do Dánska přes most Öresund (Öresundsbron). Švédsko má silnou tradici, že jsou otevřené, přesto diskrétní země.

Doktorské studium Ekonomie v Švédsko - Veškeré informace o doktorském studiu Ekonomie v Švédsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Švédsko zde!

1 Výsledky v Ekonomie, Švédsko Filter

Phd v ekonomii

Stockholm School of Economics
PhD
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Doktorský program ekonomie ve Školské hospodářské škole (SSE) kombinuje výhody malého oddělení s úzkým a neformálním napojením na fakultu s širokou škálou kurzů a seminářů spo ...

Čtěte více