PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Ekonomie v Rusko - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Ekonomie v Rusko

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Studium ekonomie je ten, který je velmi cenná pro dnešní společnosti. Ekonomické principy lze aplikovat na širokou škálu institucí, včetně zdravotnictví, státní správy, financí, obchodu, politiky a dokonce i náboženství. Všechny tyto orgány vyžadují čas a náklady, a tudíž může být pohled se ekonomického výhledu.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Kombinované studium doktorské studium Ekonomie v Rusko - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Ekonomie v Rusko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Ekonomie, Rusko Filter

PhD (doktorský program)

MSU - Moscow State University Graduate School
PhD
<
Kombinované studium
<
3 roky
Ruština
Kampus

Doktorský program GSBA (PhD) je navržen a strukturován tak, aby podporoval akademický výzkum aplikované ekonomiky a řízení. Program je určen kandidátům s vynikajícími intelekt ...

Čtěte více