close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Ekosystémy v Francie - Zde naleznete doktorské studium Ekosystémy v Francie

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.D… Čtěte více

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Doktorské studium Ekosystémy v Francie - Veškeré informace o doktorském studiu Ekosystémy v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
MSc
format_list_bulleted Filtry
Superior Institute Of Materials And Advance Mechanics - ISMANS
Le Mans, Francie

DESS Eco-Conseil na UQAC: Tento diplom si klade za cíl vyškolit profesionály v oblasti udržitelného rozvoje. Při odchodu má ekologický poradce znalosti a know-how.

DESS Eco-Conseil na UQAC: Tento diplom si klade za cíl vyškolit profesionály v oblasti udržitelného rozvoje. Při odchodu má ekologický poradce znalosti a know-how. -
PhD
Denní studium
Francouzština, Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde