PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Elektroinženýrství v Česká republika - Zde naleznete doktorské studium Elektroinženýrství v Česká republika

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Doktorské studium Elektroinženýrství v Česká republika - Veškeré informace o doktorském studiu Elektroinženýrství v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

4 Výsledky v Elektroinženýrství, Česká republika Filter

PhD v oboru elektrotechniky a komunikace

Brno University of Technology
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Česká republika Brno

Doktorský studijní program poskytuje specializované vysokoškolské vzdělání absolventům předchozího magisterského studia v oblasti elektroniky a komunikačních technologií.

Ph.D. v elektrotechnice a informatice

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Doktorské studium v oboru elektrotechnika a informatika vzdělává studenty, aby se stali vysoce kvalifikovanými odborníky v oblasti elektroniky, informačních technologií a informatiky. Studenti se stávají vysoce kvalifikovanými odborníky v oblasti technologie řízení procesů pro výzkum a vývoj na vysokých školách, pro další výzkumné instituce a pro práci v soukromých společnostech. Absolventi zaujímají vedoucí pozice v různých organizacích v této oblasti.

Ph.D. v oboru Elektrotechnika a informatika, Technická kybernetika

Technical University of Liberec
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Česká republika Liberec

Získání teoretických znalostí a praktických dovedností pro řešení v následujících oblastech: optimální a suboptimální metody, řízení procesů, řízení nelineárních dynamických systémů s aplikací v automobilovém průmyslu, řízení pohybu, inteligentní roboty, umělá inteligence, počítačová řeč a zpracování obrazu, motory a jejich řízení, návrh sofistikovaných měřicích prvků, technická diagnostika, návrh elektronických systémů a diagnostika digitálních systémů.

Ph.D. v elektrotechnice

University Of West Bohemia - Faculty of Electrical Engineering
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Česká republika Plzeň 3

Absolventi navazujícího magisterského studijního programu mají možnost rozšířit své znalosti v doktorském studiu na Elektrotechnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni. Tento titul je třetím nejvyšším stupněm vysokoškolského studia, je na plný úvazek a jeho standardní délka je 4 roky (maximální délka studia je 6 let).