PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Elektroinženýrství v Africe - Zde naleznete doktorské studium Elektroinženýrství v Africe

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Africká vzdělávací dobrodružství může být vzrušující, neboť kontinent 's bohatého dědictví je tak zásadní pro kulturu. Afričané legendární pohostinnost přivítat s cizími lidmi a jeho multietnické měst tak vzrušující, s jeho africké hudby, tance a umění, tradiční i moderní, představují zcela jiné světy aplikace a radosti, a tam je pár zážitků estetických, ať jste kdekoli porovnat a kontrast s barvou, krouživým pohybem, vůně a zvuky africké trhu.

Doktorské studium Elektroinženýrství v Africe - Veškeré informace o doktorském studiu Elektroinženýrství v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

3 Výsledky v Elektroinženýrství, Africe Filter

DIng / DPhil v elektrotechnice a elektronice

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 3 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýra s pokročilými schopnostmi aplikovat základní inženýrské vědy a / design a syntézu a související zásady nezávisle na konkrétních problémech společnosti jako celku.

PhD Electrical

Botswana International University Of Science And Technology
Kampus Únor 2020 Botswana Palapye

Tento program je prostřednictvím výzkumu navržen tak, aby se specializoval na vybrané elektrické a elektronické oblasti.

PhD počítač

Botswana International University Of Science And Technology
Kampus Únor 2020 Botswana Palapye

Tento program umožňuje absolventům prostřednictvím výzkumu specializovat se na konkrétní komunikační a telekomunikační oblasti.