PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Elektroinženýrství v Asie - Zde naleznete doktorské studium Elektroinženýrství v Asie

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Doktorské studium Elektroinženýrství v Asie - Veškeré informace o doktorském studiu Elektroinženýrství v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

11 Výsledky v Elektroinženýrství, Asie Filter

PhD v elektrotechnice-elektronického inženýrství

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Izmir

Cílem thePh.D. v elektrotechnice a elektronické inženýrství program s akademiky, kteří mohou provádět vědecké a technické činnosti výzkumu a vývoje na univerzálním měřítku v elektrotechnice a elektronické inženýrství je vychovávat výzkumné pracovníky a inovativní absolventy, kteří budou schopni používat stávající a nově vznikající technologie, aby se účinně podílet na překonání složité problémy v procesech rozvoje nových produktů, návrhů, výrobních metod a služeb.

Ph.D v elektrotechnice

National Chung Cheng University
Kampus Denní studium 3 - 5 týdny Kontaktuj školu Tchaj-wan Chiayi City

PhD program, který poskytuje akademické vzdělání pro studenty, jejichž cílem je věnovat akademické kariéře v oboru elektrotechniky na vysoké školy nebo výzkumná instituce, je šitý na míru tak, aby vyhovovaly různým potřebám žáků ve svém budoucím akademického výzkumu. S vedením ze strany poradců, učební plány jsou navrženy tak, aby potřebám nejlépe hodí žáků ve svém budoucím směru výzkumu.

PhD v elektrotechnice

National Central University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Tchaj-wan Hsinchu

Doménou techniky elektrotechniky je rozsáhlá a zahrnuje jak základní výzkum a technologických aplikací, takže kurzy oddělení musí být dobře navržen s dobou.

PhD v komunikaci inženýrství

National Central University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Tchaj-wan Hsinchu

Odbor sdělovací techniky byla založena v roce 2003 a jeho postgraduální programy (Ph.D a magisterské studijní programy) byla založena v roce 2000. Oddělení současné době sestává z 15 členů fakulty.

PhD v oblasti informačních a komunikačních inženýrství

Nanjing University Of Posts And Telecommunications
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Čína Nanjing

PhD v oblasti informačních a komunikačních technologií VUT

Doktorát v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky

Abdullah Gül University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Kayseri

Abdullah Gül University (AGU), si klade za cíl být univerzitní výzkum orientovaný s state-of-the-art zařízení určených pro multi-disciplinární výzkum a doktorské studium.

PhD v oboru elektrotechniky

University of Nicosia
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia + 1 více

Doktorský titul je určen pro studenty, kteří získali během bakalářského a / nebo postgraduálního studia vynikající studium, mají silnou motivaci a nadšení pro technologický výzkum a inovace a jsou ochotni zůstat v akademickém nebo výzkumném prostředí pracujícím na nových technologiích a náročných inženýrských projektech .

PhD Elektrotechnika a elektronika

Yasar University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Turecko Izmir

Cílem programu je poskytnout studentům dovednosti aplikovat pokročilé znalosti z matematiky, vědy a inženýrství zejména pro řešení složitých problémů v oblasti jejich specializace, pro provozování a vedení interdisciplinárních studií a pro práci s ostatními v profesním a společenském prostředí a organizovat a účinně se účastnit tvůrčích a integračních projektů.

Ph.D. v elektrotechnice

King Abdullah University of Science and Technology
Kampus Denní studium 30 - 42 měsíce Přihlašování započato Saúdská Arábie Thuwal

Elektrotechnika (EE) hraje důležitou roli v oblasti inženýrství, aplikované fyziky a výpočetních věd. Významná část pokroku v technologii pochází z nejmodernějších výzkumů v oblasti EE. V programu KAUST je program EE vázán touto tradicí: Cílem je připravit studenty na řadu profesních cest a rozvíjet výzkum založený na výzkumu a výzkumu na světové úrovni prostřednictvím interdisciplinárního partnerství v oblasti inženýrství a vědy.

PhD v oboru elektrotechniky a elektroniky inženýrství

Koc University - Istanbul Turkey
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Istanbul

Ph.D. Program v elektrotechnice má za cíl poskytnout pokročilé vzdělání a špičkové výzkumné zkušenosti v oblasti elektrického a elektronického inženýrství, nebo v elektrických a

PhD v oboru elektrotechniky

UAEU United Arab Emirates University
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Srpen 2020 Spojené arabské emiráty Al Ain + 1 více

Rychlý růst komunikačního, obnovitelného a ropného průmyslu v SAE vyžaduje akademickou infrastrukturu, která může podporovat správu a údržbu nových technologických inovací a zapojení do vývoje a navrhování nových produktů. Oddělení elektrotechniky na UAE University zahájilo Ph.D. program na podporu těchto rostoucích potřeb.