Filter
PhD
Botswana

Doktorské studium Elektroinženýrství v Botswana - Zde naleznete doktorské studium Elektroinženýrství v Botswana

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Botswana se nachází v jižní Africe, a dosáhla významného pokroku v rozvoji jejího vysokoškolského systému. Objev diamantů podstatně zvýšit příjmy pro národ, a hodně z těchto příjmů byl proudil do zlepšení škol a vysokých škol.

Doktorské studium Elektroinženýrství v Botswana - Veškeré informace o doktorském studiu Elektroinženýrství v Botswana. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Botswana zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Elektroinženýrství, Botswana

Tituly
Místo
Botswana
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Botswana International University Of Science And Technology

Tento program je prostřednictvím výzkumu navržen tak, aby se specializoval na vybrané elektrické a elektronické oblasti. ... [+]

Tento program je prostřednictvím výzkumu navržen tak, aby se specializoval na vybrané elektrické a elektronické oblasti.

[-]
Botswana Palapye
Únor 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Botswana International University Of Science And Technology

Tento program umožňuje absolventům prostřednictvím výzkumu specializovat se na konkrétní komunikační a telekomunikační oblasti. ... [+]

Tento program umožňuje absolventům prostřednictvím výzkumu specializovat se na konkrétní komunikační a telekomunikační oblasti.

[-]
Botswana Palapye
Únor 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině