PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Elektroinženýrství v Evropa - Zde naleznete doktorské studium Elektroinženýrství v Evropa

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Doktorské studium Elektroinženýrství v Evropa - Veškeré informace o doktorském studiu Elektroinženýrství v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

13 Výsledky v Elektroinženýrství, Evropa Filter

PhD v elektrotechnice-elektronického inženýrství

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Izmir

Cílem thePh.D. v elektrotechnice a elektronické inženýrství program s akademiky, kteří mohou provádět vědecké a technické činnosti výzkumu a vývoje na univerzálním měřítku v elektrotechnice a elektronické inženýrství je vychovávat výzkumné pracovníky a inovativní absolventy, kteří budou schopni používat stávající a nově vznikající technologie, aby se účinně podílet na překonání složité problémy v procesech rozvoje nových produktů, návrhů, výrobních metod a služeb.

Doktorát v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky

Abdullah Gül University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Kayseri

Abdullah Gül University (AGU), si klade za cíl být univerzitní výzkum orientovaný s state-of-the-art zařízení určených pro multi-disciplinární výzkum a doktorské studium.

PhD v oboru elektrotechniky

University of Nicosia
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia + 1 více

Doktorský titul je určen pro studenty, kteří získali během bakalářského a / nebo postgraduálního studia vynikající studium, mají silnou motivaci a nadšení pro technologický výzkum a inovace a jsou ochotni zůstat v akademickém nebo výzkumném prostředí pracujícím na nových technologiích a náročných inženýrských projektech .

Elektrotechnické a elektronické inženýrství

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
Kampus Denní studium 3 roky Prosinec 2019 Spojené království Nottingham

Elektronické a elektronické inženýrství PhD přináší inovace ve vědě a technologii pro aplikace od výroby a používání elektrické energie (včetně obnovitelné energie) až po vysokorychlostní zpracování informací a všudypřítomné výpočty.

PhD Elektrotechnika a elektronika

Yasar University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Turecko Izmir

Cílem programu je poskytnout studentům dovednosti aplikovat pokročilé znalosti z matematiky, vědy a inženýrství zejména pro řešení složitých problémů v oblasti jejich specializace, pro provozování a vedení interdisciplinárních studií a pro práci s ostatními v profesním a společenském prostředí a organizovat a účinně se účastnit tvůrčích a integračních projektů.

PhD v oboru elektrotechniky a komunikace

Brno University of Technology
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Česká republika Brno

Doktorský studijní program poskytuje specializované vysokoškolské vzdělání absolventům předchozího magisterského studia v oblasti elektroniky a komunikačních technologií.

Ph.D. v elektrotechnice a informatice

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Doktorské studium v oboru elektrotechnika a informatika vzdělává studenty, aby se stali vysoce kvalifikovanými odborníky v oblasti elektroniky, informačních technologií a informatiky. Studenti se stávají vysoce kvalifikovanými odborníky v oblasti technologie řízení procesů pro výzkum a vývoj na vysokých školách, pro další výzkumné instituce a pro práci v soukromých společnostech. Absolventi zaujímají vedoucí pozice v různých organizacích v této oblasti.

PhD v oboru elektrotechniky a elektroniky inženýrství

Koc University - Istanbul Turkey
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Istanbul

Ph.D. Program v elektrotechnice má za cíl poskytnout pokročilé vzdělání a špičkové výzkumné zkušenosti v oblasti elektrického a elektronického inženýrství, nebo v elektrických a

PhD v Elektrotechnice

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené království Belfast + 1 více

Škola elektroniky, elektrotechniky a informatiky (EEECS) si klade za cíl zlepšit způsob, jakým využíváme technologie v oblasti komunikace, zdravotnických služeb, bezpečnosti dat a mnoha dalších souvisejících oblastí.

Ph.D. v oboru Elektrotechnika a informatika, Technická kybernetika

Technical University of Liberec
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Česká republika Liberec

Získání teoretických znalostí a praktických dovedností pro řešení v následujících oblastech: optimální a suboptimální metody, řízení procesů, řízení nelineárních dynamických systémů s aplikací v automobilovém průmyslu, řízení pohybu, inteligentní roboty, umělá inteligence, počítačová řeč a zpracování obrazu, motory a jejich řízení, návrh sofistikovaných měřicích prvků, technická diagnostika, návrh elektronických systémů a diagnostika digitálních systémů.

Ph.D. v elektrotechnice

University Of West Bohemia - Faculty of Electrical Engineering
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Česká republika Plzeň 3

Absolventi navazujícího magisterského studijního programu mají možnost rozšířit své znalosti v doktorském studiu na Elektrotechnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni. Tento titul je třetím nejvyšším stupněm vysokoškolského studia, je na plný úvazek a jeho standardní délka je 4 roky (maximální délka studia je 6 let).

PhD v oboru elektrotechniky

University of Rijeka, Faculty of Engineering
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Chorvatsko Rijeka

Postgraduální vysokoškolské (doktorské) studijní programy přijímá uchazeče s následujícími tituly: absolvent inženýr, magisterský inženýrství nebo magister inženýrských věd (v předmětu elektrotechniky).

PhD in Electrical and Electronic Engineering (Technologické vědy)

Kaunas University of Technology
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Litva Kaunas

Elektrické a elektronické inženýrství je jedním z nejširších oblastí výzkumu. V průmyslu ani ve vědě neexistují žádné odvětví, která by se mohla rozvíjet bez inovativních elektronických řešení. Vyšetřování v průběhu doktorského studia probíhá v oblasti ultrazvukových měření a diagnostiky v letectví; a systémy výroby a dodávky energie; a v jiných průmyslových odvětvích, aplikace elektronických řešení v biomedicíně, monitorovacích a řídících systémů pro různá ekonomická a dopravní zařízení včetně zpracování signálů a zobrazování. Vyšetřování probíhá pomocí moderních výzkumných nástrojů a nástrojů ve vědecké dolině "Santaka".