PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Elektroinženýrství v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Elektroinženýrství v Severní Amerika

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Doktorské studium Elektroinženýrství v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Elektroinženýrství v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

7 Výsledky v Elektroinženýrství, Severní Amerika Filter

PhD v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky

Clarkson University Graduate School
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 7 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Postupim + 1 více

Na absolventské úrovni nabízí oddělení elektrotechniky a výpočetní techniky studijní programy vedoucí k filozofické doktorské práci v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky. Clarksonova univerzita také nabízí off-campus Ph.D. možnost pomoci kvalifikovaným nerezidentským kandidátům na maturitu na Clarksonově univerzitě jako kandidáti na doktorské studium.

Doktor filozofie (Ph.D.) v elektrotechnice

College of Engineering and Mathematical Sciences
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené státy americké Burlington

Elektrotechnika (EE), absolvent programu v UVM vám nabízí možnost podílet se na EE inovaci, a zároveň rozšiřuje možnosti kariéry. UVM nabízí MS titul s výzkumem, projektu nebo možnosti kurz, práce, zrychlené MS studia skladby kvalifikovaných vysokoškolských studentů, stejně jako doktor filozofie (Ph.D.) stupeň. UVM má vynikající EE fakulty, který úzce spolupracovat s talentovaný ...

Doktor filozofie v elektrotechnice a počítačovém inženýrství

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Kontaktuj školu Kanada Vancouver

Doktor filozofie (Ph.D.) v elektrotechnickém a počítačovém inženýrství Program je pro studenty, kteří se zajímají o pokročilé studium a výzkum v biomedicínských technologiích, komunikačních systémech, počítačových a softwarových systémech, energetických systémech nebo mikro a nanotechnologiích. Žadatelé o program musí mít vysokou školní postavení a musí prokázat schopnost výzkumu být přijat do Ph.D. programu, neboť program je navržen tak, aby rozvíjel schopnost nezávislého výzkumu.

PhD v oboru elektrotechniky

University of Texas Arlington
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Arlington

Nabídka kurzů poskytuje studentovi příležitost rozšířit a zintenzívnit své znalosti v řadě oblastí elektrotechniky. Student může s pomocí fakultního poradce naplánovat program v některém z mnoha oborů specializace v elektrotechnice nebo z nabídek příbuzných oddělení vědy a inženýrství.

Ph.D. Inženýrství - Důraz v elektrotechnice a výpočetní technice

University of Georgia - College of Engineering
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené státy americké Athény

Doktor filozofie (Ph.D.) studenti zahájit a řídit řezání-hrana výzkumu, který s podpůrnými studiemi, postavit je, aby se nové vůdce v rozvoji svého oboru a pro úspěch v řadě kariér v průmyslu.

Ph.D. v elektrotechnice

University of North Texas College of Engineering
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Spojené státy americké Denton

UNT nabízí jedinou fakultu elektrotechniky Ph.D. program v regionu se zaměřením na oblasti, které jsou v souladu s naléhavými sociálními, průmyslovými a vládními potřebami. V našem programu můžete své studium soustředit na některou z těchto nových, prosperujících oblastí výzkumu a podnikání.

Doktor filozofie v elektrotechnice (Ph.D.)

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Leden 2020 Spojené státy americké Washington

Ph.D. in Electrical Engineering poskytuje rostoucím vědcům a vědcům rozšiřování oboru elektrotechniky prostřednictvím zdokonaleného průzkumu v oblasti komunikací, energie a energie a mikro a nanoelektroniky.