PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Elektroinženýrství v Tchaj-wan - Zde naleznete doktorské studium Elektroinženýrství v Tchaj-wan

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Doktorské studium Elektroinženýrství v Tchaj-wan - Veškeré informace o doktorském studiu Elektroinženýrství v Tchaj-wan. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tchaj-wan zde!

3 Výsledky v Elektroinženýrství, Tchaj-wan Filter

Ph.D v elektrotechnice

National Chung Cheng University
Kampus Denní studium 3 - 5 týdny Kontaktuj školu Tchaj-wan Chiayi City

PhD program, který poskytuje akademické vzdělání pro studenty, jejichž cílem je věnovat akademické kariéře v oboru elektrotechniky na vysoké školy nebo výzkumná instituce, je šitý na míru tak, aby vyhovovaly různým potřebám žáků ve svém budoucím akademického výzkumu. S vedením ze strany poradců, učební plány jsou navrženy tak, aby potřebám nejlépe hodí žáků ve svém budoucím směru výzkumu.

PhD v elektrotechnice

National Central University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Tchaj-wan Hsinchu

Doménou techniky elektrotechniky je rozsáhlá a zahrnuje jak základní výzkum a technologických aplikací, takže kurzy oddělení musí být dobře navržen s dobou.

PhD v komunikaci inženýrství

National Central University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Tchaj-wan Hsinchu

Odbor sdělovací techniky byla založena v roce 2003 a jeho postgraduální programy (Ph.D a magisterské studijní programy) byla založena v roce 2000. Oddělení současné době sestává z 15 členů fakulty.