PHDSTUDIES

Doktorské studium Elektroinženýrství v Tchaj-wan - Zde naleznete doktorské studium Elektroinženýrství v Tchaj-wan

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Doktorské studium Elektroinženýrství v Tchaj-wan - Veškeré informace o doktorském studiu Elektroinženýrství v Tchaj-wan. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tchaj-wan zde!

3 Výsledky v Elektroinženýrství, Tchaj-wan Filter

PhD v komunikaci inženýrství

中央大學
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Odbor sdělovací techniky byla založena v roce 2003 a jeho postgraduální programy (Ph.D a magisterské studijní programy) byla založena v roce 2000. Oddělení současné době sestá ...

Čtěte více

Ph.D v elektrotechnice

National Chung Cheng University
PhD
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 týdny
Angličtina
Kampus

PhD program, který poskytuje akademické vzdělání pro studenty, jejichž cílem je věnovat akademické kariéře v oboru elektrotechniky na vysoké školy nebo výzkumná instituce, je ...

Čtěte více

PhD v elektrotechnice

中央大學
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Doménou techniky elektrotechniky je rozsáhlá a zahrnuje jak základní výzkum a technologických aplikací, takže kurzy oddělení musí být dobře navržen s dobou.

Čtěte více