Filter
PhD
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Energetika - Zde naleznete doktorské studium Energetika

PhD je titul, který vyžaduje čtyři až šest let výzkumu ve zvolené oblasti. Disertační práce je obvykle vyžadována k dokončení studijního programu a kandidáti musí prokázat, že přinesli něco nového a jedinečného oboru.

Co je to PhD v oblasti energie? Energie pokrývá širokou škálu témat, včetně účinnosti, udržitelnosti, nových technologií a právních záležitostí. Obnovitelná energie je právě teď velkou oblastí studia; Doktorandi doktorandů dokážou prozkoumat efektivitu a nákladovou efektivitu těchto nových technologií. Kurzy mohou být také více hands-on a podívat se na generování a udržování zdrojů energie.

Stupeň energie je skvělý způsob, jak zůstat informováni o předmětu s vysokým dopadem. Mimo pracoviště mohou tyto znalosti prospěch vaší komunitě a budou pro tvůrce politik užitečné. Doktorand může také vést k posunu v platu nebo pozici.

K určení nákladů na doktorské studium je zapotřebí několik možností.Zvolená škola je jedním z důležitých faktorů, stejně jako bydlení a doba potřebná k dokončení studijního programu. Zjistěte si z vybrané školy výši poplatků požadovaných pro kandidáty na doktorské studium a zjistěte, které knihy budete potřebovat, aby lépe upravili váš rozpočet.

Doktor v oboru Energie může vést k různým kariérám. Investiční skupiny mohou najímat někoho, kdo má tento titul, aby je lépe informoval o růstovém potenciálu různých zdrojů energie. Skupiny na ochranu životního prostředí mohou potřebovat někoho, kdo má tyto znalosti, aby pomohl podpořit zelenou energii. Výrobci energie mohou hledat absolventy PhD pro management, výzkum nebo vývoj.

Energie je předmět nabízený v mnoha školách po celém světě, včetně doktorského studia. Nalezení správné školy pro vaše zájmy je stejně snadné jako zadání trochu informací. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně

25 Výsledky v Energetika

University of North Texas College of Engineering

Doktorský program Mechanické a energetické inženýrství na University of North Texas nabízí průlomovou příležitost naučit se základní a aplikované znalosti slučitelné s st ... [+]

Doktorský program Mechanické a energetické inženýrství na University of North Texas nabízí průlomovou příležitost naučit se základní a aplikované znalosti slučitelné s strojírenstvím, obnovitelnou energií, energetickým modelováním, výrobou a fosilními palivy.

Naplánujete si svůj studijní program s pomocí svého hlavního profesora a poradního výboru. Stupeň vyžaduje 72 kreditních hodin za bakalářský titul nebo 42 kreditních hodin za magisterský titul. Ve všech kurzech budete muset udržet alespoň průměr B.

Studenti s magisterským studiem:

12 kreditních hodin základních kurzů12 kreditních hodin volitelných6 kreditních hodin výzkumu3 zápočtové hodiny semináře9 kreditních hodin disertační práce... [-]
Spojené státy americké Denton
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Khalifa University of Science and Technology

PhD v programu Petroleum Geosciences stimuluje výzkum a vývoj s cílem podporovat inovativní řešení výzev ve vědě, technice a inženýrství, rozvíjet novou generaci vedoucíc ... [+]

O

STIPENDIUM

Khalifa University of Science and Technology nabízí stipendium pro absolventy výzkumu / výuky (GRTA) pro podporu kvalifikovaných zahraničních studentů zapsaných v postgraduálních studijních programech.

Štipendium poskytuje velkou odměnu a výhody, které zahrnují:

Úplné pokrytí školného.Zdravotní pojištění pro studenty pod vízem univerzity Khalifa.Podpora účastnit se mezinárodních výzkumných konferencí.Orientační měsíční stipendium pro stipendium GRTA je následující (může být změněno):

Otevření aplikace!

Počínaje 1. listopadem 2018 začneme přijímat žádosti o příští podání od 1. září 2019.

... [-]
Spojené arabské emiráty Abu Dhabi
Září 2019
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Free University of Bozen-Bolzano

S tímto Ph.D. programu, školíme mladé výzkumné pracovníky v oblasti udržitelného využívání zdrojů ve výrobních systémech energetiky, budov, konečného využití energie, ve ... [+]

S tímto Ph.D. programu, školíme mladé výzkumné pracovníky v oblasti udržitelného využívání zdrojů ve výrobních systémech energetiky, budov, konečného využití energie, ve vývoji výrobků a ve výrobě.

Popis předmětu

Cílem přijímacího řízení je výběr kandidátů s vynikajícím akademickým profilem, velký zájem o projednávaná témata a ambice rozvíjet kariéru ve vědeckém výzkumu, ať už v akademické sféře nebo v soukromých či veřejných organizacích.

Tříletý program zahrnuje školení pro posílení specifických dovedností a získání znalostí o účinném a udržitelném využívání zdrojů a energie ve výrobě, dopravě, domácím využití a zemědělství. Kromě školení budou studenti navrhovat tříletý výzkumný projekt pod dohledem týmu lektorů a výzkumných pracovníků, jehož cílem je prozkoumat oblast a poskytnout originální příspěvek k vědě v oblastech souvisejících s programem PhD, jako je výroba energie z obnovitelných zdrojů. , termofyzika staveb, nová technologie ve spotřebitelském sektoru a ve výrobě, materiály a výrobní procesy a komponenty, systémy a automatizace.... [-]

Itálie Bolzano
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Škola inženýrství a fyzikálních věd kladla velmi vysokou hodnotu na to, aby umožnila lidem získat titul PhD (doktor filozofie) výzkumem a s potěšením je schopen rozšířit ... [+]

Přehled

Škola inženýrství a fyzikálních věd kladla velmi vysokou hodnotu na to, aby umožnila lidem získat titul PhD (doktor filozofie) výzkumem a s potěšením je schopen rozšířit toto zařízení na studenty na dubajském kampusu.

Zpočátku jsou ti, kteří mají zájem o realizaci projektu v široké oblasti energie, povzbuzováni k tomu, aby se ucházeli. To může zahrnovat obnovitelnou energii, využití energie a úsporu energie, stejně jako zlepšené materiály pro výrobu a konverzi energie (např. Vývoj nanokompozitových karbidových povlaků).

Výzkum

Doktorandské studium na Dubajském kampusu umožní studentům pracovat s pracovníky a studenty v Dubaji ve spolupráci s výzkumnou skupinou v Edinburghu, která provádí vysokou hodnotu a základní výzkum ve strojírenství. Studenti budou pracovat pod dohledem odborného akademického supervize, který sídlí v Dubajském kampusu a budou podporovat druhý dohlížitel v Edinburghu. Kromě času stráveného v práci na výzkumném projektu se studenti zapojí do vědecké literatury a účastní se skupinových diskuzí a schůzí výzkumných pracovníků pomocí elektronických komunikací. Po dokončení výzkumného projektu studují studenti zhruba šest měsíců "psaní", aby vytvořili závěrečnou PhD. Po předložení diplomové práce budou interní i externí akademici prozkoumat práci studenta a jeho znalosti z předmětu PhD.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
King Abdullah University of Science and Technology

Akademický program energetických zdrojů a ropného inženýrství pro Ph.D. studentů, zaměřuje se na moderní popis zásobníků, inženýrství a řízení. Studenti v tomto programu ... [+]

O programu

Akademický program energetických zdrojů a ropného inženýrství pro Ph.D. studentů, zaměřuje se na moderní popis zásobníků, inženýrství a řízení. Studenti v tomto programu získají rozsáhlý výcvik v základních vědeckých koncepcích a termodynamice, geologii, geofyzikální charakterizaci a inženýrství nádrží. Naši studenti se účastní vědeckovýzkumných činností, které mohou zahrnovat matematické analýzy, výpočetní modelování, experimentální výzkum a / nebo terénní studium. Kandidáti se zaměřují na původní výzkum zaměřený na posílení hranic znalostí.

Pokud navštívíte jako potenciálního žadatele našeho programu, můžeme s jistotou říci, že zkušenost "KAUST" je opravdu jedinečnou příležitostí pro dokonalou Ph.D. studenti, kteří sdílejí sen, aby se změnili v našem oboru a ve světě. Doufáme, že zvážíte KAUST a náš program.... [-]

Saúdská Arábie Thuwal
Září 2019
Angličtina
Denní studium
30 - 42 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Doktorát o hydrogenu, palivových článcích a jejich použití je součástí Středoevropského energetického konsorcia a je provozován ve spolupráci s Centrem pro výzkum vodíku ... [+]

Středoevropské energetické konsorcium se skládá z univerzit v Nottinghamu, Birminghamu a Loughborough a předních průmyslových partnerů. Studenti mají příležitost stát se specialisty na nové udržitelné technologie budoucnosti.

V rámci CDT je ​​50 akademických pracovníků z několika oborů zaměřených na chemické inženýrství, ale zahrnuje chemii, fyziku, matematiku, materiály, společenské vědy a zastavěné prostředí. Tito odborníci přispívají k pěti hlavním tématům výzkumu:

Polymerní elektrolytové membránové palivové články Palivové články z pevných oxidů Přenosné palivové články Výroba a skladování vodíku Elektrolýza ... [-]
Spojené království Nottingham
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
China University of Petroleum

Ropné a plynové vrty jsou fyzické a informační kanály při průzkumu a rozvoji podzemních ropných a plynových zdrojů. Hlavní vědní obor je zaměřen na zkoumání znalostí týka ... [+]

Technika ropy a zemního plynu (082001)Úvod do programu

Ropné a plynové vrty jsou fyzické a informační kanály při průzkumu a rozvoji podzemních ropných a plynových zdrojů. Hlavní vědní obor je zaměřen na zkoumání znalostí týkajících se konstrukce (vrtání a kompletace), měření, používání a údržby studní, což vyžaduje syntetickou kombinaci technologie a řízení rozpočtu. Je nejen rozhodující ve všech fázích procesu průzkumu a vývoje, ale také poskytuje významný pohled na využití dalších podpovrchových zdrojů, jako je metan nebo tepelná energie.

Program inženýrství ropy a zemního plynu v China University of Petroleum byl jedním z nejstarších ropných subjektů v Číně. Zahájil program postgraduálního studia v roce 1961 a uděloval doktorské vzdělání v roce 1986. Program byl poté hodnocen na klíčovou téma na úrovni ministerstva v roce 1993 a vybrán jako klíčový subjekt na národní úrovni v roce 2001. Zařadil se jako vrchol ropný program v zemi. Po letech pokroku program nyní formuloval čtyři primární studijní obory a vlastní laboratoř ropného a plynárenského technického inženýrství, které poskytuje experimentální platformu pro simulaci provozu v dno a prozkoumání horninové mechaniky, mechaniky tekutin, vrtání a dokončení chemie kapaliny. Náš program je také jedním z hlavních subjektů podporujících Klíčové laboratoře ropného inženýrství Ministerstva školství a Státní klíčové laboratoře ropných zdrojů a průzkumu. Mezitím společnost PetroChina založila na základě spolupráce s námi čtyři laboratoře, které pokrývají oblasti mechaniky potrubí a řízení, stabilitu vrtu, hydratační proudění a simulaci hydraulického štěpení.... [-]

Čína Beijing
Září 2019
Angličtina,čínština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Chemistry and Technology, Prague

Cílem doktorského studia je poskytnout absolventům hluboké znalosti klasických a moderních technologií pro zpracování různých druhů fosilních paliv a také jejich využití ... [+]

Přehled

Cílem doktorského studia je poskytnout absolventům hluboké znalosti klasických a moderních technologií pro zpracování různých druhů fosilních paliv a také jejich využití v energetice a energetickém inženýrství, které respektují ochranu životního prostředí. Ekologicky šetrné způsoby využití energie z biomasy a využívání alternativních paliv v dopravě a energetice je další důležitou oblastí výcviku doktorských studentů. Klasické technologie zpracování a zpracování ropy, uhlí a zemního plynu jsou diskutovány společně s moderními metodami jejich chemického využití. Analyzují se environmentální aspekty zpracování různých paliv a využití palivových produktů. Studenti jsou vyzýváni, aby samostatně pracovali v laboratoři, studovali vědeckou a odbornou literaturu a prezentovali výsledky. Účast studentů na národních a mezinárodních konferencích je vyžadována a podporována fakultou.... [-]

Česká republika Prague
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Hong Kong University of Science and Technology

Interdisciplinární program postgraduálního výzkumu v oblasti energetických technologií ve strojírenské škole The Hong Kong University of Science and Technology poskytuje ... [+]

Pracujeme na špici oboru s špičkovými mezinárodními vědci. Naše postgraduální programy se snaží zajistit, aby každý student:

dosáhne hlubokého pochopení základních i pokročilých témat chemického inženýrství;cvičí intelektuální zvědavost při zkoumání předmětů chemického inženýrství na hranicích chemického inženýrství;rozvíjí dovednosti pro získání nových poznatků, a to jak základních, tak aplikovaných, nezávisle; ase zabývá průkopnickým výzkumem v této a příbuzné disciplíně.

Katedra zdůrazňuje jak vysokou kvalitu, tak i průmyslovou důležitost, a kde je to možné, programy jsou nastaveny v kontextu místních potřeb průmyslu a zkoumají potenciál vytváření poptávky po nových technologiích.... [-]

Hongkong Hong Kong
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade da Coruña

Program Interuniversity PhD v oblasti energie a pro pohon lodí, se zaměřuje na dosažení výzkumné kapacity v oblasti energetiky a vývoji metod, postupů, zařízení nebo syst ... [+]

Představení

Program Meziuniverzitní PhD v oblasti energetiky a pohon lodí, Je zaměřen na dosahování výzkumné kapacity v oblasti energetiky a rozvoj metod, postupů, zařízení nebo systémů, jakož i nově vznikající technologie zájmu v průmyslu, což je více konkurenční námořní a průmyslový sektor výroby obecně.

Proč studovat na míru

Energy Engineering je odvětví zásadní význam v oblastech jako je ekonomika, námořní a průmyslové činnosti, výzkumu a podobně a které jsou spojeny více konkurenční, ziskové a technicky vyspělé společnosti. Vzhledem k tomuto pozadí, doktorské studium v ​​oblasti energetiky a mořské Propulsion reaguje na poptávku po maximální školení pro výzkum, vývoj a inovace v oblasti energetiky. ... [-]

Španělsko A Coruña Ferrol
Září 2019
španělština
Denní studium
Kombinované
3 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nicosia

Doktorský titul je určen pro studenty, kteří získali během bakalářského a / nebo postgraduálního studia vynikající studium, mají silnou motivaci a nadšení pro technologic ... [+]

Doba trvání (roky): 3Získaná kvalifikace: doktor filozofie v ropném, plynárenském a energetickém inženýrstvíÚroveň kvalifikace: 3. ročník (doktorský titul)Jazyk výuky: Výstupy výzkumu a doktorská práce musí být napsány v angličtině.Způsob studia: Studium na plný nebo částečný úvazekMinimální ECTS kredity: 180Profil programu

Doktorský titul je určen pro studenty, kteří získali během bakalářského a / nebo postgraduálního studia vynikající studium, mají silnou motivaci a nadšení pro technologický výzkum a inovace a jsou ochotni zůstat v akademickém nebo výzkumném prostředí pracujícím na nových technologiích a náročných inženýrských projektech .... [-]

Kypr Nicosia
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem PhD v energetice studia je poskytnout kvalifikované studenty s in-hloubka pochopení a integrovanou Znalost platného teorie v oblasti energetických studií. ... [+]

Účelem PhD v energetice studia je poskytnout kvalifikované studenty s in-hloubka pochopení a integrovanou Znalost platného teorie v oblasti energetických studií. PhD v energetických studií je čistě vědecký výzkum založený studie, která vyžaduje, aby kandidáti prokázat schopnost výzkum na vysoké úrovni, a to mít významný a originální akademické příspěvek na hranicích disciplíny specializace.

PhD v energetických studií vyžaduje velmi vysokou úroveň odborných znalostí intelektuální, teoretické a praktické vědy a vhled do problematiky týkající se oboru studia a aplikace pokročilých experimentálních metod a technik moderního výzkumu, stejně jako zásadní vědecký a akademické hodnoty při vytváření, zpracování, interpretaci a prezentaci výzkumná data ústně i písemně.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
National Central University

Poslání tohoto institutu je pěstovat studentům znalosti a schopnosti, aby se stala buď odborné energie inženýry nebo výzkumné pracovníky. Tři hlavní oblasti výzkumu jsou ... [+]

Poslání tohoto institutu je pěstovat studentům znalosti a schopnosti, aby se stala buď odborné energie inženýry nebo výzkumné pracovníky. Tři hlavní oblasti výzkumu jsou plně vyvinuté a podpořena projektem "Rozvoj prvotřídních univerzit a top-level výzkumných center (MŽP)," několik důležitých projektů z "National Science and Technology Program-energii (NSC)" a některých souvisejících odvětvích ,

Hlavní oblasti výzkumu:

Zelená energie: fotovoltaické komponent a systémů, větrná energie, energie z biomasy, MOCVD. skladování energie: výměnné protonové membrány a kysličník pevné látky palivové články, technologie související s lithiovými bateriemi a skladování vodíku. Úspora energie: LED, výměník tepla, chlazení a vzdušné podmiňování, zelená budova technologie. Snížení Carbon udržitelné čisté zplynování uhlí a technologií zachycování CO2. Požadavky na absolvování ... [-]
Tchaj-wan Hsinchu
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University College of Southeast Norway

Tato PhD souvisí s oblastí procesu technologie, environmentální technologie a technická kybernetika, s příslušnými aplikacemi v oblasti technicko-technologické provozy pr ... [+]

PhD Program na čištění zařízení, energetických a automatizační techniky

Tato PhD souvisí s oblastí procesu technologie, environmentální technologie a technická kybernetika, s příslušnými aplikacemi v oblasti technicko-technologické provozy průmyslových a energetických systémů.

O stupni

Důležitý proces a energetické technické obory jsou termodynamika, technologického zařízení, transportní procesy, průtokové, práškové technologie, katalýza, čištění plynu a kapalina teče, spalovací, energie z obnovitelných zdrojů, integrační proces, bezpečnostní plynu a všeobecnou technickou bezpečnost, jakož i energie a materiálové využití.... [-]

Norsko Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten  + 3 Více
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Tehran, Kish International Campus

Energetické systémy v inženýrství životního prostředí je multidisciplinární program, jehož cílem je uspokojit stávající a rostoucí výzvu snižujících se zdrojů fosilních p ... [+]

Úvod

Energetické systémy v inženýrství životního prostředí je multidisciplinární program, jehož cílem je uspokojit stávající a rostoucí výzvu snižujících se zdrojů fosilních paliv a kritickou poptávku po alternativních obnovitelných zdrojích energie jako celosvětovou prioritu. Vzhledem k tomu, že energetický průmysl prochází transformačními změnami, je zapotřebí vysoce kvalifikovaná a rozmanitá pracovní síla, aby inovovala a řídila světovou čistou energetickou budoucnost.

Doktorský studijní program Energy Systems - Environmental Engineering integruje technologii vývoje energetických systémů s ohledem na potřeby environmentálního plánování pro efektivnější implementaci těchto technologií. Cílem energetických systémů v inženýrství životního prostředí je vytvořit podpis na vysoké úrovni, interdisciplinární program absolventů pro inženýry, kteří sledují nebo očekávají průmyslovou nebo veřejně plánovanou kariéru.... [-]

Írán Tehran
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině