PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Energetika - Zde naleznete doktorské studium Energetika

PhD je titul, který vyžaduje čtyři až šest let výzkumu ve zvolené oblasti. Disertační práce je obvykle vyžadována k dokončení studijního programu a kandidáti musí prokázat, že přinesli něco nového a jedinečného oboru.

Co je to PhD v oblasti energie? Energie pokrývá širokou škálu témat, včetně účinnosti, udržitelnosti, nových technologií a právních záležitostí. Obnovitelná energie je právě teď velkou oblastí studia; Doktorandi doktorandů dokážou prozkoumat efektivitu a nákladovou efektivitu těchto nových technologií. Kurzy mohou být také více hands-on a podívat se na generování a udržování zdrojů energie.

Stupeň energie je skvělý způsob, jak zůstat informováni o předmětu s vysokým dopadem. Mimo pracoviště mohou tyto znalosti prospěch vaší komunitě a budou pro tvůrce politik užitečné. Doktorand může také vést k posunu v platu nebo pozici.

K určení nákladů na doktorské studium je zapotřebí několik možností.Zvolená škola je jedním z důležitých faktorů, stejně jako bydlení a doba potřebná k dokončení studijního programu. Zjistěte si z vybrané školy výši poplatků požadovaných pro kandidáty na doktorské studium a zjistěte, které knihy budete potřebovat, aby lépe upravili váš rozpočet.

Doktor v oboru Energie může vést k různým kariérám. Investiční skupiny mohou najímat někoho, kdo má tento titul, aby je lépe informoval o růstovém potenciálu různých zdrojů energie. Skupiny na ochranu životního prostředí mohou potřebovat někoho, kdo má tyto znalosti, aby pomohl podpořit zelenou energii. Výrobci energie mohou hledat absolventy PhD pro management, výzkum nebo vývoj.

Energie je předmět nabízený v mnoha školách po celém světě, včetně doktorského studia. Nalezení správné školy pro vaše zájmy je stejně snadné jako zadání trochu informací. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

25 Výsledky v Energetika Filter

Ph.D. ve strojírenství a energetice

University of North Texas College of Engineering
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Spojené státy americké Denton

Doktorský program Mechanické a energetické inženýrství na University of North Texas nabízí průlomovou příležitost naučit se základní a aplikované znalosti slučitelné s strojírenstvím, obnovitelnou energií, energetickým modelováním, výrobou a fosilními palivy.

Doktor filozofie v ropě geoscience

Khalifa University of Science and Technology
Kampus 4 roky Září 2019 Spojené arabské emiráty Abu Dhabi

PhD v programu Petroleum Geosciences stimuluje výzkum a vývoj s cílem podporovat inovativní řešení výzev ve vědě, technice a inženýrství, rozvíjet novou generaci vedoucích pracovníků v akademické sféře s cílem řídit znalostní ekonomiku v SAE a posunout technologický profil Spojených arabských emirátů a regionálním ropným a plynárenským průmyslem.

PhD v oboru Udržitelná energie a technologie

Free University of Bozen-Bolzano
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Itálie Bolzano

S tímto Ph.D. programu, školíme mladé výzkumné pracovníky v oblasti udržitelného využívání zdrojů ve výrobních systémech energetiky, budov, konečného využití energie, ve vývoji výrobků a ve výrobě.

Vodíkové palivové články a jejich aplikace

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Spojené království Nottingham

Doktorát o hydrogenu, palivových článcích a jejich použití je součástí Středoevropského energetického konsorcia a je provozován ve spolupráci s Centrem pro výzkum vodíku a palivových článků na univerzitě v Birminghamu. Jedná se o čtyřletý doktorský program, který kombinuje vyučované moduly s příležitostí k průzkumu průkopnických technologií vodíkových a palivových článků.

PhD v inženýrství ropy a zemního plynu

China University of Petroleum
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Čína Beijing

Ropné a plynové vrty jsou fyzické a informační kanály při průzkumu a rozvoji podzemních ropných a plynových zdrojů. Hlavní vědní obor je zaměřen na zkoumání znalostí týkajících se konstrukce (vrtání a kompletace), měření, používání a údržby studní, což vyžaduje syntetickou kombinaci technologie a řízení rozpočtu.

PhD ve strojírenství a fyzikálních vědách

Heriot-Watt University Dubai
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Spojené arabské emiráty Academic City

Škola inženýrství a fyzikálních věd kladla velmi vysokou hodnotu na to, aby umožnila lidem získat titul PhD (doktor filozofie) výzkumem a s potěšením je schopen rozšířit toto zařízení na studenty na dubajském kampusu.

Ph.D. v oblasti energetických zdrojů a ropného inženýrství

King Abdullah University of Science and Technology
Kampus Denní studium 30 - 42 měsíce Přihlašování započato Saúdská Arábie Thuwal

Akademický program energetických zdrojů a ropného inženýrství pro Ph.D. studentů, zaměřuje se na moderní popis zásobníků, inženýrství a řízení. Studenti v tomto programu získají rozsáhlý výcvik v základních vědeckých koncepcích a termodynamice, geologii, geofyzikální charakterizaci a inženýrství nádrží. Naši studenti se účastní vědeckovýzkumných činností, které mohou zahrnovat matematické analýzy, výpočetní modelování, experimentální výzkum a / nebo terénní studium. Kandidáti se zaměřují na původní výzkum zaměřený na posílení hranic znalostí.

PhD v průmyslovém inženýrství a analýze rozhodování (Energy Technology Concentration)

The Hong Kong University of Science and Technology
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Září 2019 Hongkong Hong Kong + 1 více

Doktorský program je určen pro zájemce o kariéru ve vyspělém průmyslovém výzkumu a vývoji nebo na univerzitním výzkumu a výuce. Interdisciplinární program postgraduálního výzkumu v oblasti energetických technologií ve strojírenské škole The Hong Kong University of Science and Technology poskytuje dlouhodobou podporu našemu průběžnému vzdělávání a rychle se rozvíjejícímu výzkumu v oblasti technologií obecně.

PhD v oboru chemie a technologie paliv a energetiky

University of Chemistry and Technology, Prague
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Říjen 2019 Česká republika Prague + 1 více

Cílem doktorského studia je poskytnout absolventům hluboké znalosti klasických a moderních technologií pro zpracování různých druhů fosilních paliv a také jejich využití v energetice a energetickém inženýrství, které respektují ochranu životního prostředí.

Oficiální doktorského studijního programu v oblasti energetiky a pohon

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 5 roky Září 2019 Španělsko A Coruña Ferrol + 2 více

Program Interuniversity PhD v oblasti energie a pro pohon lodí, se zaměřuje na dosažení výzkumné kapacity v oblasti energetiky a vývoji metod, postupů, zařízení nebo systémů, jakož i nově vznikající technologie zájmu v průmyslu, což je více konkurenční námořní a průmyslový sektor produkce obecně.

PhD v ropném, plynárenském a energetickém inženýrství

University of Nicosia
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia + 1 více

Doktorský titul je určen pro studenty, kteří získali během bakalářského a / nebo postgraduálního studia vynikající studium, mají silnou motivaci a nadšení pro technologický výzkum a inovace a jsou ochotni zůstat v akademickém nebo výzkumném prostředí pracujícím na nových technologiích a náročných inženýrských projektech .

PhD v energetických studií

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem PhD v energetice studia je poskytnout kvalifikované studenty s in-hloubka pochopení a integrovanou Znalost platného teorie v oblasti energetických studií.

PhD v udržitelné energetice

Hamad bin Khalifa University
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Katar Doha

Doktorský program v oblasti udržitelné energie جامعة حمد بن خليفة také poskytuje studentům komplexní znalosti o otázkách udržitelné energie a dopadu městské výstavby, dopravy a výroby na udržitelnost energie.

PhD v energetickém strojírenství

National Central University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Tchaj-wan Hsinchu

Poslání tohoto institutu je pěstovat studentům znalosti a schopnosti, aby se stala buď odborné energie inženýry nebo výzkumné pracovníky. Tři hlavní oblasti výzkumu jsou plně vyvinuté a podpořena projektem "Rozvoj prvotřídních univerzit a top-level výzkumných center (MŽP)," několik důležitých projektů z "National Science and Technology Program-energii (NSC)" a některých souvisejících odvětvích ,

PhD program procesů, energetiky a automatizační techniky

University College of Southeast Norway
Kampus Denní studium 6 semestry Srpen 2019 Norsko Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten + 5 více

Tato PhD souvisí s oblastí procesu technologie, environmentální technologie a technická kybernetika, s příslušnými aplikacemi v oblasti technicko-technologické provozy průmyslových a energetických systémů.