close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Environmentální zdraví - Zde naleznete doktorské studium Environmentální zdraví

Doktor filozofie nebo PhD je pokročilý programový titul, který se zaměřuje na výzkum v určité oblasti v oblasti vědy, humanitních oborů a podnikání. Většina programů trvá přibližně čtyři roky až do konce, a mnozí vyžadují závěrečnou disertaci nebo diplomovou práci po promoci. Co je doktorát v oblasti ochrany životního prostředí? Studenti obvykle získají výz… Čtěte více

Doktor filozofie nebo PhD je pokročilý programový titul, který se zaměřuje na výzkum v určité oblasti v oblasti vědy, humanitních oborů a podnikání. Většina programů trvá přibližně čtyři roky až do konce, a mnozí vyžadují závěrečnou disertaci nebo diplomovou práci po promoci.

Co je doktorát v oblasti ochrany životního prostředí? Studenti obvykle získají výzkumné zkušenosti a specializované školení v oblasti toxikologie, environmentální epidemiologie, hodnocení rizik, moderních potravinových systémů, globálních změn klimatu a hodnocení expozice. Spolu s absolvováním kurzů postgraduálního studia mohou být žádáni, aby studenti dokončili výzkumné práce a dokončili závěrečnou práci. Příklady tříd zahrnují statistické výpočty; Environmentální zdravotní věda, právo a politika; Fyziologické zásady pro veřejné zdraví; A epidemiologie.

Přísné učební osnovy tohoto stupně často dávají studentům dovednosti, jako je kritické myšlení a řešení problémů, které jim pomohou najít kariéru.Absolventi, kteří mají vysokoškolské vzdělání, mohou také zjistit, že jejich platy jsou vyšší než ty, které mají pouze vysokoškolské vzdělání.

Nenechte si náklady na navštěvování vysoké školy odradit od vašeho vzdělávání. Volání konkrétních škol vám může poskytnout lepší představu o celkových finančních požadavcích, které se mohou výrazně lišit od jedné instituce k druhé. Některé školy nabízejí také možnosti finanční pomoci, jako jsou půjčky nebo stipendia, které pomáhají snižovat finanční zátěž.

Stupeň v oblasti ochrany životního prostředí připravuje absolventy na řadu pracovních míst v mnoha různých pracovních podmínkách. Práce mohou být zaměřeny na výzkum, výuku, poradenství nebo režii. Příklady zaměstnavatelů zahrnují veřejné zdravotnické agentury, průmysl, pojišťovny, firmy pro odstraňování toxických odpadů, environmentální poradenské firmy, soukromé korporace a vládu.Příklady názvů pracovních pozic jsou pediatři v oblasti životního prostředí, epidemiolog, tvůrce politiky životního prostředí, toxikolog a odborník na oblast podzemních vod.

Databáze online vám pomůže vyhledat více škol. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Chulabhorn Graduate Institute
Bangkok, Thajsko

V dnešní době je známo, že životní prostředí a zdraví jsou neoddělitelně vzájemně propojeny. Životní prostředí znečišťujících látek v životním prostředí dříve nebo později ovl ... +

V dnešní době je známo, že životní prostředí a zdraví jsou neoddělitelně vzájemně propojeny. Životní prostředí znečišťujících látek v životním prostředí dříve nebo později ovlivní lidské zdraví. Tento -
PhD
Denní studium
Angličtina
Kampus
 
University Fernando Pessoa
Porto, Portugalsko

Doktorský Program se týká národních i mezinárodních výzkumných projektů v průběhu učení štábu, které vyústily ve značném počtu vědeckých článků.

Doktorský Program se týká národních i mezinárodních výzkumných projektů v průběhu učení štábu, které vyústily ve značném počtu vědeckých článků. -
PhD
Denní studium
3 roky
Angličtina
Kampus