close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Etika - Zde naleznete doktorské studium Etika

PhD (doktor filozofie) je pokročilý studijní program, který obvykle vyžaduje rozsáhlý nezávislý výzkum. K dispozici v různých oblastech, může dokončit průměrně čtyři roky. Co je to PhD v etice? V tomto programu se studenti mohou seznámit s etikou, neboť se týkají různých odvětví, jako je politologie, zdravotnictví, podnikání, globalizace a ekonomika. V závislosti… Čtěte více

PhD (doktor filozofie) je pokročilý studijní program, který obvykle vyžaduje rozsáhlý nezávislý výzkum. K dispozici v různých oblastech, může dokončit průměrně čtyři roky.

Co je to PhD v etice? V tomto programu se studenti mohou seznámit s etikou, neboť se týkají různých odvětví, jako je politologie, zdravotnictví, podnikání, globalizace a ekonomika. V závislosti na učebních osnovách mohou studenti používat případové studie, které pomáhají učit se pokročilým etickým konceptům. Témata předmětu mohou zahrnovat etiku a filozofii, lidská práva a obchodní právo, mezinárodní obchodní etiku a pokročilou etickou teorii. Ve většině programů bude většina studií zaměřena na studentskou zvolenou doktorskou disertaci nebo práci.

Jedním z mnoha výhod, které studenti získají z výkonu tohoto stupně, je schopnost kriticky myslet. Získávají také dovednosti v oblasti výzkumu a psaní, jakož i organizační schopnosti.

Zatímco náklady jsou a měly by být faktorem při výběru školy, nemělo by to odradit někoho od toho, aby se vzdělával. Faktory, které ovlivňují výuku, zahrnují status rezidenta, umístění školy, délku programu a související poplatky. Výzkum různých škol může pomoci studentům najít cenově dostupné možnosti.

Získané dovednosti získané z získání doktorského titulu v etice pomáhají vést kariéru v řadě profesí a oborů a konkrétní kariéra je často spojena s zaměřením závěrečné práce studenta. Společné pracovní pozice zahrnují postsekundární učitele, výzkumníky a mentory pro právnické organizace a školy. Absolventi si mohou vybrat nezávislé výzkumné práce pro různé vládní, obchodní a právní publikace. Mohou se také rozhodnout být samostatně výdělečně činnými a nabízet své právní a etické znalosti jako obchodní poradce.

Využijte náš online katalog k vyhledání domácích a mezinárodních možností pro doktorské studium v ​​oblasti etiky. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Charles University Protestant Theological Faculty
Prague, Česká republika

Cílem doktorských studií v oblasti praktické a ekumenické teologie a teologické etiky je, aby studenti kultivovali v obvyklém způsobu pokročilých studií schopnost teologicky m ... +

Cílem doktorských studií v oblasti praktické a ekumenické teologie a teologické etiky je, aby studenti kultivovali v obvyklém způsobu pokročilých studií schopnost teologicky myslet a prohlubovat své znalosti teologické tradice v ekumenickém, praktickém, a etických rozměrů na odborné úrovni. Studenti se učí kriticky analyzovat a přemýšlet o získaných znalostech a metodách používaných ve svém oboru a interpretovat je ve svém vlastním specifickém kontextu a v interdisciplinárním prostředí současných vědeckých poznatků. V závislosti na předmětu dizertačního projektu se jejich studium zaměřuje na příslušnou specializaci v oblasti ekumenické nebo praktické teologie (např. Homiletika, katechetika, poimenika, praktická ekleziologie, hymnologie nebo misiologie) nebo na teologickou etiku nebo křesťanství sociální práce (diakonie). Současně však zachovávají vhodnou šíři vidění a interdisciplinární orientaci, která se týká všech odvětví teologie. -
PhD
Denní studium
4 roky
Angličtina, Němec
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde