Filter
PhD
Spojené království Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Film v Spojené království - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Film v Spojené království

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Film je jedním ze světových 's nejpopulárnější vyprávění médií a je předmětem vážného akademického studia na mnoha různých institucí. Toto pole je výborný způsob, jak se dozvědět více o filmovou teorii, historii a kritice.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kombinované doktorské studium Film v Spojené království - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Film v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
PhDFilm

1 Výsledky v Film, Spojené království

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
SOAS University of London

Centrum pro filmová a obrazovková studia vybírá aplikace pro disciplinární a interdisciplinární výzkum filmových a projekčních studií se zvláštním ohledem na Afriku, Asii ... [+]

Způsob účasti: na plný nebo částečný úvazek

Centrum pro filmová a obrazovková studia vybírá aplikace pro disciplinární a interdisciplinární výzkum filmových a projekčních studií se zvláštním ohledem na Afriku, Asii a Blízký a Střední východ. Geografické zaměření střediska na filmový a obrazovkový průmysl a pohyby mimo dominantní západní „globální“ hollywoodskou a evropskou ekonomiku produkce, distribuce a výstavy, činí centrum jedinečným ve svém přístupu. Rovněž chceme podporovat výzkum nadnárodní, transkulturní a multimediální povahy obrazu ve dvacátém a dvacátém prvním století.

V „globálním“ průmyslu si filmoví a mediální vědci a praktici stále více uvědomují potřebu přechodu ke studiu obrazových kultur a průmyslových odvětví za historickými hegemoniemi evropského a hollywoodského průmyslu. Rozsah odborných znalostí v ne-západních studiích o filmu a SOAS a kulturách nabízených na SOAS poskytuje jedinečnou příležitost reagovat a přispívat k aktuálním kritickým a teoretickým debatám v těchto oborech poskytováním živého intelektuálního domova pro studenty se zájmem o film a obrazovku studie.... [-]

Spojené království Londýn
Září 2020
Angličtina
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině