PHDSTUDIES

Doktorské studium Film - Zde naleznete doktorské studium Film

Tím, vydělávat Ph.D., jednotlivci mají jedinečnou příležitost rozvíjet větší dovednosti a znalosti v jedné oblasti akademické koncentrace. Při správné znalosti a dovednosti vysoce rozvinutými, absolventi, kteří vydělávají doktorský titul mají obrovské množství příležitostí před nimi.

Co je Ph.D. ve filmu? V tomto dvouletém programu, studenti naučí přemýšlet o tom, jak filmové a filmy ovlivnily každodenní život a kulturu. Studenti se učí i když hands-on praxi, účastí na seminářích a odborných workshopů rozvoje, poslechem hostující řečníci, a studiem teorie kina. Studenti se naučí historii a kritice zapojené ve filmech a studovat, jak filmy ovlivnily kulturní zážitky a ovlivnily historii po celém světě.

Příjem doktorát z filmu může být přínosné pro absolventy, jak rozšířit svůj pohled na svět skrze objektiv kamery a naučit se aplikovat to, co oni studovali pod vedením zkušených instruktorů.

Náklady na vydělávat doktorát z filmu může lišit pro každého studenta a jeho zvláštního programu. Jedinci, kteří mají zájem vydělávat tohoto pokročilého stupně by se měly obrátit případné škol přímo s cílem získat up-to-aktuální informace, pokud jde o náklady na jejich doktorátu.

Studenti, kteří absolvují s Ph.D. ve filmu často mají mnoho pracovních příležitostí k dispozici. Někteří absolventi rozhodnou připojit fakultu školy, vysoké školy nebo univerzity, a učit film nebo filmová studia. Ostatní absolventi se mohou rozhodnout, že pracovat pro filmové společnosti, muzea, historické nebo agentur, a přispět k archivu a studovat filmů. Jiní rozhodnou založit vlastní filmové společnosti a rozvíjet své vlastní filmy.

Musíte mít již získal bakalářský a magisterský titul v oboru, aby se začít svůj doktoratský program. Pokud máte zájem o prosazování své vzdělání a vydělávat Ph.D. ve filmu, můžete začít hned. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

3 Výsledky v Film Filter

PhD ve filmových a televizních studiích

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Doktorský studijní program zahrnuje práci, která originálním způsobem přispívá do oboru filmová a televizní studia na téma vybrané po konzultaci s předsedou katedry. ...

Čtěte více

Studijní programy (MPhil / PhD) ve filmových studiích

SOAS University of London
Magistr
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Centrum pro filmová a obrazovková studia vybírá aplikace pro disciplinární a interdisciplinární výzkum filmových a projekčních studií se zvláštním ohledem na Afriku, Asii a Bl ...

Čtěte více

PG - Research Film, Media, Music and Performance

University for the Creative Arts
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Nabídka PhD kvalifikace na UCA představuje buď tradiční výzkumný titul, který se skládá z původní písemné práce, nebo pro ty z praxe, originální písemnou práci a další tvůrčí ...

Čtěte více