PHDSTUDIES

Doktorské studium Filmová a televizní režie v Jihoafrická republika - Zde naleznete doktorské studium Filmová a televizní režie v Jihoafrická republika

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Doktorské studium Filmová a televizní režie v Jihoafrická republika - Veškeré informace o doktorském studiu Filmová a televizní režie v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika zde!

1 Výsledky v Filmová a televizní režie, Jihoafrická republika Filter

PhD ve filmových a televizních studiích

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Doktorský studijní program zahrnuje práci, která originálním způsobem přispívá do oboru filmová a televizní studia na téma vybrané po konzultaci s předsedou katedry. ...

Čtěte více