PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Filozofie v Hongkong - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Filozofie v Hongkong

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Ti, kteří chtějí zapojit ve výtvarném umění, ve studiu literatury a filozofie, nebo zkusit jinou tvůrčí rolí jako navrhování módy nebo kulinářské umění, bude s největší pravděpodobností najít program jejich zájmu v kategorii Arts.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Kombinované studium doktorské studium Filozofie v Hongkong - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Filozofie v Hongkong. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Filozofie, Hongkong Filter

PhD stipendium na Filozofické fakultě

Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts
PhD
01 Zář 2020
<
Denní studium
<
4 roky
English (UK)
Kampus

Hongkonská baptistická univerzita (HKBU) zve kandidáty ze všech kulturních a etnických prostředí s prokázáním akademické excelence, výzkumných schopností a potenciálu a dobré ...

Čtěte více