PHDSTUDIES

Doktorské studium Filozofie v Spojené království - Zde naleznete doktorské studium Filozofie v Spojené království

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Programy v umění se pohybují od filozofie do angličtiny, vokální výkon na instrumentální výkon, a dokonce i kulinářské umění či módy. Nit, která spojuje umění programy, je to, že všichni mají co do činění s kreativní učení.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Doktorské studium Filozofie v Spojené království - Veškeré informace o doktorském studiu Filozofie v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

2 Výsledky v Filozofie, Spojené království Filter

Výzkumné studium (MPhil / PhD) v dějinách umění a / nebo archeologie

SOAS University of London
Magistr
PhD
28 Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

I když by výzkumný titul měl být osobně velmi prospěšný, je to také vážný a někdy intenzivní podnik. Podle současného systému má doktorand na plný úvazek tři roky na vypracová ...

Čtěte více

Doctor of Philosophy (Ph.D) in Art History

Selinus University of Science and Literature
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Italština
Online forma

The history of art studies the origin of art from the first rock paintings to the experimental art of today. A PhD thesis in this partkicvolare versantem should cover the them ...

Čtěte více