PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - Sarasota - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - Sarasota

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Vzdělání v oblasti financí a bankovnictví může vést k různým kariéru ve finančním průmyslu. Programy se mohou zaměřit na reklamy a marketingu, účetními principy, úvěrové standardy, vykazování úvěru, obchodní komunikace a penzijního investování.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Sarasota se nachází ve městě Sarasota County, Florida, Spojené státy americké. Sarasota je oblíbenou golfovou destinací. Spolu s golfovými hřišti parky a rekreační zařízení dělá město ideální místo k žít a studovat.

Kombinované studium doktorské studium Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - Sarasota - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - Sarasota Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Sarasota zde!

1 Výsledky v Finance a bankovnictví, Sarasota Filter

PhD v islámském bankovnictví a financích

American International Theism University
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Získali jste titul Master of Science v islámských studiích? Pokud ano, nezastavujte se! Stačí strávit další rok na American International Theism University a můžete také získa ...

Čtěte více