PHDSTUDIES

Doktorské studium Firemní komunikace v Afrika - Zde naleznete doktorské studium Firemní komunikace v Afrika

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Firemní školení, public relations a lidské zdroje jsou velké oddělení, které používají společnou komunikaci na denní bázi. Korporátní komunikace studuje více verbální, neverbální a písemné formy komunikace mezi podniky, oddělení a spotřebitelů.

Africká vzdělávací dobrodružství může být vzrušující, neboť kontinent 's bohatého dědictví je tak zásadní pro kulturu. Afričané legendární pohostinnost přivítat s cizími lidmi a jeho multietnické měst tak vzrušující, s jeho africké hudby, tance a umění, tradiční i moderní, představují zcela jiné světy aplikace a radosti, a tam je pár zážitků estetických, ať jste kdekoli porovnat a kontrast s barvou, krouživým pohybem, vůně a zvuky africké trhu.

Doktorské studium Firemní komunikace v Afrika - Veškeré informace o doktorském studiu Firemní komunikace v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

1 Výsledky v Firemní komunikace, Afrika Filter

PhD in Strategic Communication

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
3 roky
30 Říj 2020
Angličtina
Kampus

The doctorate in Corporate Communication is designed to develop highly specialized and in-depth theoretical, professional, and research skills within the disciplines of Corpor ...

Čtěte více