PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Fotonika v Španělsko - Zde naleznete doktorské studium Fotonika v Španělsko

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Studium fotoniky zahrnuje porozumění manipulace, generování a přenos světelných částic. Jedná se o nově vyvinutý pole s řadou potenciálních aplikací, takže je ideální pro ty, kteří mají zájem o strojírenství nebo výzkumu.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Doktorské studium Fotonika v Španělsko - Veškeré informace o doktorském studiu Fotonika v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

1 Výsledky v Fotonika, Španělsko Filter

Oficiální doktorský program laserových, fotoniku a vize

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 5 roky Září 2020 Španělsko Ferrol + 1 více

Doktorský program v Laser, fotoniky a Vision je meziuniverzitní program nabízen ve spolupráci s University of Santiago de Compostela a Vigo.